Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥଙ୍କ ଓଏସଡିଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଜାଗାରେ ଆୟକର ବିଭାଗର ଚଢ଼ାଉ : କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ

7/04/2019 at 12:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୭/୪ : ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଆୟକର ବିଭାଗ କମଲନାଥଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଦେଶ ସାରା ୫୦ଟି ଠିକଣାରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି | ଚଢ଼ାଉରେ କମଲନାଥଙ୍କ ଭଣଜା, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ, ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ନିକଟରୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଛି |


ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମାହୋଲରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥଙ୍କ ଓଏସଡି ବାସଭବନରେ ରାତି ୩ଟାରେ ଆୟକର ବିଭାଗ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ପାଖାପାଖି ୧୫ ଅଧିକାରୀ ଚଢ଼ାଉରେ ଲାଗିଥିଲେ |


କମଲନାଥଙ୍କ ଓଏସଡି ପ୍ରବୀଣ କକ୍କଡଙ୍କ ବିଜୟନଗରମ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ଆୟକର ବିଭାଗ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | କକ୍କଡଙ୍କ ଆୟ ବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କକ୍କଡଙ୍କ ଇନ୍ଦୋର ସ୍ଥିତ ୪ଟି ଘରେ ଏବଂ ଭୋପଲ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା | କକ୍କଡଙ୍କ ଛଡା କମଲନାଥଙ୍କ ଭଣଜା ରତୁଲ ପୁରୀଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଠିକଣାରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା | ଭୋପାଲ, ଇନ୍ଦୋର, ଗୋଆ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରେ ୩୫ ଟି ଜାଗାରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଭୋପାଲର ପ୍ରତୀକ ଯୋଶୀଙ୍କ ଘରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କମଲନାଥଙ୍କ ଭଣଜା ରତୁଲ ପୁରୀ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ଫଶିଛନ୍ତି | କମଲନାଥ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାପରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ଗୁପ୍ତାଙ୍କୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇ ପ୍ରବୀଣ କକ୍କଡଙ୍କୁ ଓଏସଡି କରାଯାଇଥିଲା | କକ୍କଡ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଥିଲେ | ପ୍ରବୀଣ କକ୍କଡ ୨୦୦୪ ମସିହାରୁ ୨୦୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିଶେଷ କର୍ତବ୍ୟସ୍ଥା ଅଧିକାରୀ ଥିଲେ |

ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ପାଇଁ କମଲନାଥଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସଏଅ ପାତ୍ର ହୋଇଥିଲେ | କମଲନାଥ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଵେଛା ଅନୁଦାନ ରାଶି ଆବେଦନର ନିରାକରଣ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲେ | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମନ୍ତ୍ରୀ, କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ଉଭୟ ଦଳର ସାଂସଦ, ବିଧାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୁପାରିଶ କରିଥିଲେ | ସମସ୍ତ ଆବେଦନ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ କକ୍କଡଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଯାଉଥିଲା |

   Related Posts