Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ଏହି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା : ଜାଣନ୍ତୁ କାହା ପାଖରେ ଅଛି କେତେ କୋଟି

25/03/2020 at 3:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୩ : ମୋଟା ଏକ ସାମାଜିକ ପ୍ରାଣୀ | ମଣିଷ ଜୀବନରେ ହସିବା କାନ୍ଦିବା ଲାଗି ରହିଥାଏ | ମନକୁ କଷ୍ଟ ହେଲେ ମଣିଷ କାନ୍ଦିଥାଏ | ଖୁସି ହେଲେ ହସିଥାଏ | ନିଜେ ହସିବା କାନ୍ଦିବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ହସାଇବା ବହୁତ କାଠିକର ପାଠ | ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇ କାନ୍ଦିବା ସହଜ କିନ୍ତୁ ହସିବା ଏତେ ସଜଳ ନୁହଁ | କାହାକୁ କନ୍ଦାଇବା ଯେତେ ସହଜ ହସାଇବା ସେତିକି କଷ୍ଟ | କିନ୍ତୁ ଭାରତରେ କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଯାହାକୁ ବି ହେଲେ ହସାଇ ପାରିବେ | ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଜଗତର ଏମିତି କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବାକୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଯେଉଁମାନେ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାମାନେ ଅଛନ୍ତି |

ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ -ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମେ ଅଛନ୍ତି ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ | ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୮୦କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦକ୍ଷିଣର ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି |

ଜନି ଲିଭର – ତା’ପରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଜନି ଲିଭର | ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଜନି ଲିଭର ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ତାଙ୍କର କମେଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କପିଲ ଶର୍ମା – ଜନି ଲିଭରଙ୍କ ପରେ ଅଛନ୍ତି କପିଲ ଶର୍ମା | କପିଲ ଶର୍ମା ନିଜ କମେଡି ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୪୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କପିଲ ଶର୍ମା ନିଜର ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଚଳାନ୍ତି | ଏଥିସହ ସେ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରନ୍ତି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି | କପିଲ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିପାରି ନଥିଲା।

ରାଜପାଲ ଯାଦବ – ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ କୋଟିଏ ରୁ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ରାଜପାଲ ଯାଦବ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବା ଏବଂ ପେଟ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ ସେ ଦକ୍ଷ | ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର କମେଡି ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ କରିଦେଇଥାଏ |

ପରେଶ ରାୱଲ -ବଲିଉଡର ବାବୁ ଭାଇ ଅର୍ଥାତ୍ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୯୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨ ରୁ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କମେଡି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | କିଛି ଚଳଚିତ୍ରରେ ସେ ନେଗେଟିଭ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଜଣେ ଦକ୍ଷ କଳାକାର | 

ଶକ୍ତି କପୁର – ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁର ଜଣେ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା | ଯାହା ଅତ୍ୟଧିକ ଅଟେ | ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨ ରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି।ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଛଡା ଭିଲିଆନ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ସେ ଜଣାଶୁଣା |

   Related Posts