Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||

ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ର ମାମଲା : ଆଜିଯାଏଁ ଚୁପ୍ ଥିବା ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଖୋଲିବେ ମୁହଁ

28/11/2018 at 3:07 PM

ପାଟଣା ୨୮/୧୧: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତାଦଳର ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ପୁଅ ବିଧାୟକ ତେଜପ୍ରତାପ ଯାଦବଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ର ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ କାଉଣ୍ଟଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଆଉମାତ୍ର ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ପାଟଣା ପାରିବାରିକ ଅଦାଲତରେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ହେବ। ଛାଡ଼ପତ୍ର ଆବେଦନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏଯାଏଁ ନୀରବତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଆସିଥିବା ତେଜପ୍ରତାପଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ପାରିବାରିକ ଅଦାଲତରେ ନିଜ ପକ୍ଷ ରଖିବେ। ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଛି। ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଏନେଇ କ’ଣ ମତ ରଖିବେ ତାକୁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,ସ୍ତ୍ରୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହର ୬ମାସ ନପୂରୁଣୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବାପାଇଁ ତେଜପ୍ରତାପ ପାଟଣା ପାରିବାରିକ ଅଦାଲତରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବା ପଛର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ପ୍ରତାରଣା ବୋଲି ତେଜପ୍ରତାପ ଅଦାଲତରେ ଦାଖଲ କରିଥିବା ଆବେଦନରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି। ତେଜପ୍ରତାପଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଆବେଦନକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସମର୍ଥନ କରୁନାହାନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତେଜପ୍ରତାପ ଅଭିମାନ କରି ଘରକୁ ଆସୁନାହାନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସେ ମଥୁରା ଓ ବୃନ୍ଦାବନରେ ତୀର୍ଥ କରୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପରିବାରର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ସେ ଯଜ୍ଞ ଆାଦି ଅନୁଷ୍ଠାନ କରାଉଛନ୍ତି।

ଇତିମଧ୍ୟରେ ତେଜପ୍ରତାପଙ୍କ ଭାଇ ତେଜସ୍ବୀ ପ୍ରସାଦ ଏବଂ ମା ରାବଡ଼ୀ ଦେବୀ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ,କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ମାମଲା। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ଏହାର ସମାଧାନ କରାଯିବ।

ଆସନ୍ତାକାଲି ପାରିବାରିକ ଅଦାଲତରେ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଥିବାରୁ ତେଜପ୍ରତାପ ପାଟଣା ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ; ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଟଣା ବିଧାନସଭାର ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶନ ଚାଲିଥିବାରୁ ଅଧିବେଶନରେ ସାମିଲ ହେବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତେଜପ୍ରତାପ ପାଟଣା ଆସିପାରନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ତେଜପ୍ରତାପଙ୍କ ଶ୍ବଶୁର ତଥା ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପିତା ଚନ୍ଦ୍ରିକା ରାୟ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳର ବିଧାୟକ ଅଛନ୍ତି। ବିଧାନସଭାର ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳ ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକରେ କିନ୍ତୁ ସେ ଯୋଗ ଦେଇନାହାନ୍ତି। ଏକଦା ଲାଲୁଙ୍କ ଦୃଢ଼ ଅନୁଗତ ଥିବା ଚନ୍ଦ୍ରିକା ରାୟଙ୍କ ଲାଲୁ ପରିବାର ପ୍ରତି ମୋହଭଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

   Related Posts