Wednesday, September 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ରାମାୟଣକୁ ନେଇ ତିଆରି ହେବ ଥ୍ରୀଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ରିତିକ୍ ରୋଶନ କରିବେ ଅଭିନୟ !

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ୨୩|୮: ‘ରାମାୟଣ’ 3D ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିତେଶ ତିଓ୍ବାରୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୌରାଣିକ ଫିଲ୍ମରେ କେଉଁ କେଉଁ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଏନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢ଼ି ଚାଲିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କୁ ଭଗବାନ ରାମ ଭୂମିକାରେ ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଦର୍ଶକେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ରାମ ଚରିତ୍ର​‌ରେ ରିତିକ୍ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟକରି ନାହାଁନ୍ତି।ହେଲେ ରାମ ଭୂମିକାରେ ରିତିକ୍ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ନିତେଶ ତିଓ୍ବାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ନିତେଶ ତିଓ୍ବାରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମର କାଷ୍ଟିଂ କଥା ସେ ଭାବି ନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରିତିକ୍ ଓ ଦୀପିକା ଲିଡ୍ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ନିତେଶ କହିଛନ୍ତି। ସବୁକାମ ଶେଷ ହେବା ପରେ ରାମାୟଣ 3D ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ କରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।ଏହି ପୌରାଣିକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୫୦୦ କୋଟି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ଏହି ଫିଲ୍ମଟି 3D ରେ ରିଲିଜ ହେବ।

ରିତିକ୍ଙ୍କ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ଓ୍ବାର ରିଲିଜ ହେବାର ଅଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଟାଇଗର ସରାଫ୍‌। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ଦର୍ଶକେ ଅଫେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଛପାକ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଦୀପିକା ।

ଗୋଟେ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ‘ଛପାକ’ ଫିଲ୍ମଟି ଆଧାରିତ।ଏସିଡ୍‌ରେ ମୁହଁ ଜଳି ଯାଇଥିବା ଝିଅ ଚରିତ୍ରରେ ‘ଛପାକ’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଦୀପିକା।ଦୀପିକା ପୁଣି ‘୮୩’ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ।ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ କପିଲ ଦେବଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଦୀପିକା ‘୮୩’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ।

348 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର