Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବୋହୂକୁ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ଶ୍ବଶୁର ଦେଲା ନିର୍ଯାତନା : ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ଶାଶୂ, ଶ୍ବଶୁର ଓ ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

27/09/2019 at 3:33 PM

ଯାଜପୁର ୨୭|୯: ଯୌତୁକ ନାରେ ବିଚି ରାସ୍ତାରେ ବୋହୁକୁ  ଦିନ ଦୁଇ  ପ୍ରହରରେ ବୋହୂର ଚୁଟି ଧରି ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ନେଇଥିଲା ନୃଶସଂ ଶ୍ବଶୁର ।  ଆଉ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ ଏଭଳି ନରକୀୟ କାଣ୍ଡକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିଲ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଶାଶୁ । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କୋରେଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧନେଶ୍ବର ଗ୍ରାମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘଟଣା ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ୍ ଧନେଶ୍ଵର ଗ୍ରାମରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶାଶୁ, ଶ୍ଵଶୁର ଓ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଅଭାବନୀୟ । ଅତି ନିଷ୍ଠୁର । ସଭ୍ୟ ସମାଜରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଅନେକଙ୍କୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରିବ ନିଶ୍ଚୟ । ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କୋରେଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧନେଶ୍ବର ଗାଁରେ ଶାଶୁ ଶ୍ବଶୁର ନିଜ ବୋହୁକୁ କିପରି ବିଚ ରାସ୍ତାରେ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ନଉଛନ୍ତି ତାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । 

ଅଧିକ ଯୌତୁକ ଦାବିକରି ଗାଁର ନବୀନ ବେହେରା ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଶାନ୍ତିଲତା ନିଜ ବୋହୂକୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଏଭଳି ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ପ୍ରାଣ ବିକଳରେ ବୋହୁ ସେମାନଙ୍କୁ ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବି ଫରକ ପଡିନଥିଲା  । ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ୍ ନିଜ ଆଡୁ  ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶାଶୁ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । 

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଶୀକାର ହୋଇଛନ୍ତି ବୋହୁ ସଞ୍ଜନା । ଥାନାରେ ଆପୋସ ସମାଧାନ ପରେ ବି ନୃଶସଂ ଶାଶୂ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା କମିନି ।ପୋଲିସ ସଞ୍ଜନାର ଶାଶୁ , ଶଶୁର ଓ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ସଞ୍ଜନାକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ କୋରାଇ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ।

ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନାରୁ ନିବୃତ ସହ ନାରୀ ସଚେତନତା ପାଇଁ ସରକାର ଅନେକ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବାସ୍ତବ ସ୍ଥିତିରେ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ପାରୁନି । ଦେଶର ଆଇନ କାନୁନ ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କର ଆସ୍ଥା ତୁଟିଯାଉଥିବା ଭଳି ମନେ ହେଉଛି ।

   Related Posts