Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିମାନ ମାଗିକି ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲେ ଇମ୍ରାନ, ଫେରିବା ବେଳେ ଭୋଗିଲେ ଏପରି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା

28/09/2019 at 10:33 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ: ଜାତିସଂଘର ୭୪ତମ ସାଧାରଣ ଅଧିବେଶନରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ସାଉଦୀ ପ୍ରିନ୍ସଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟ୍ ମାଗିକି ନେଇଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଫେରିବା ବଳେ ବିମାନ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛି। ନ୍ୟୁୟର୍କ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ଉଡାଣ କରିବାର ମାତ୍ର କିଛି ମିନିଟ୍ ପରେ ପାଇଲଟ ବିମାନକୁ ପୁଣି ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କରାଇଥିବା ବେଳେ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ହୋଟେଲକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ଇସ୍ଲାମାବାଦ ଫେରିବା ଲାଗି ଇମ୍ରାନ ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେବାକୁ ଆମେରିକାରେ ପାକ୍ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତ ମଲିହା ଲୋଦି ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ଆସିଥିଲେ। ତେବେ ସେ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବିମାନ ପୁଣି ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରିଥିଲା। ଏଣୁ ମଲିହା ଇମ୍ରାନ ରହୁଥିବା ହୋଟେଲକୁ ତାଙ୍କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ।

ବିମାନର ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ସଜାଡିବାକୁ ଟେକ୍ନିସିଆନମାନଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଯଦି ବିମାନ ଠିକ୍ ହୋଇ ପାରିନଥାନ୍ତା ତେବେ ଇମ୍ରାନ କମର୍ସିଆଲ ପ୍ଲେନରେ ଇସ୍ଲାମାବାଦ ଫେରିବେ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଟେକ୍ନିସିଆନ ମାନେ ବିମାନର ବୈଷିୟିକ ତ୍ରୁଟି ସୁଧାରିବାରେ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସଫଳ ହେବାରୁ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ନେଇ ବିମାନ ଇସ୍ଲାମାବାଦ ଫେରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।   

   Related Posts