Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରେମର ପରିଣତି: ବୋହୂକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ପ୍ରେମିକାର ଶାଶୂକୁ ହତ୍ୟାକଲା ପ୍ରେମିକ

10/12/2018 at 8:24 PM

ମିର୍ଜାପୁର୧୦/୧୨- ପ୍ରେମପାଇଁ କିଏ କଣ  ନ କରିଛି । ଏମିତି ଉଦାହରଣ ଅଛି । ଜଣେ ନିଜ ପରକୀୟା ପ୍ରେମକୁ ପାଇବାକୁ ଅପରାଧ କରିବାକୁବି  ପଛେଇନାହିଁ । ପ୍ରେମରେ ଯଦି  କିଏ କଣ୍ଟା ସାଜିଲା ତାକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟେଇଦେଇଛି ପାଗଳପ୍ରେମୀ । ଦୁନିଆରେ ଯେତେ ଅପରାଧ ସଂଘଟିତ ହୋଇଛି ତାହା ପଛରେ ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରେମକୁ ନେଇହିଁ ହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିର୍ଜାପୁରରେ । ପରକୀୟା ପ୍ରେମପାଇଁ ଶାଶୁସାଜିଥିଲା ବାଧକ  । ଏଥିପାଇଁ କଣ ଘଟିଲା … ଆସନ୍ତୁଜାଣିବା

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକଦିନ ଧରି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିଲା । ବିବାହ କରିପାରିଲେନି ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମକୁ ପାଇବାକୁପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ । ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରେମିକା ବାହା ହୋଇଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୁଚିଛପି ପ୍ରେମ  କରୁଥିଲେ । କେବେକେବେ ଉଭୟ ମଉକା ଦେଖି ଦେଖା ବି କରୁଥିଲେ। ସେଦିନ ସେମିତି  ଗୋଟେ ମଉକାର ହାତଛଡ଼ା ହୋଇଗଲା ବୋଲିକ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ପ୍ରେମିକ । ଆଉ ପ୍ରେମିକାର ଶାଶୂକୁ ମାରିଦେଲା ଜୀବନରୁ ।

 ଏଇ ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିର୍ଜାପୁର ଅଂଚଳରେ । ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକା ଉଭୟ ଏକହେବେ ବୋଲି କରିଥିଲେ ଏଭଳି ଯୋଜନା । ଯୋଜନା ମୁତାବକ ପ୍ରେମିକ ଦିନେଶଯାଦବ ପ୍ରେମିକା ଶିଲାକୁ ଫୋନକରି କହିଥିଲା ରାତିରେ ପହଁଚିଲେ କାବଟ ଖୋଲିବ । ରାତିରେ ଦିନେଶ ପହଂଚିବାରୁକବାଟ ଖୋଲିଥଲା ଶୀଲା । କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ସେମାନେ ଭିତର ପଟୁ କବାଟର ଖିଡ଼ିକି ଦେଇଦେଇଥିଲେ । ଘରଭିତରେ ଶିଲା ସହଯୋଗରେ ତା ଶାଶୁକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟାକରିଥିଲେ ।  ତା ପରେ ସେମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ସବୁ ସତକଥା ମାନିଯାଇଥିଲେ । କିଭଳି ସେମାନେ ଯୋଜନା ବନାଇଥିଲେ ।

   Related Posts