Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

IFFI 2019: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଗୋଡ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ

21/11/2019 at 4:26 PM

ପାଣାଜୀ(ଗୋଆ)୨୧|୧୧: ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର ୫୦ ତମ ଏଡିଶନ ଗୋଆରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଭଳି ଏଥର ମଧ୍ୟ ଏହି ସମାରୋହ ୯ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏଥର ଫିଲ୍ମ ମହୋତ୍ସବରେ ୭୬ ଦେଶର ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯିବ। ଏହି ଇଭେଣ୍ଟକୁ କରନ ଜୋହର ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ମହୋତ୍ସବର ପ୍ରଥମ ଦିନ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଆଇକନ ଅଫ ଗୋଲ୍ଡେନ ଜୁବଲୀ ଆୱାର୍ଡ ଦିଆଯାଇ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି। ଅପରପକ୍ଷରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ବଲିଉଡର ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲ୍‌କେ ପୁରସ୍କାର ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ଅମିତାଭ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢାଇଥିଲେ।

ସେହି ସମୟରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଗୋଡ ଛୁଇଁ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିଥିଲେ। ରଜନୀକାନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ପ୍ରେରଣା । ସାଧାରଣତଃ ଅମିତାଭଙ୍କୁ କିଏ ଗୋଡ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କଲେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାନ୍ତି।ହେଲେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଖୁବ ଚଞ୍ଚଳ ଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କୁ ଗୋଡ ଛୁଇଁବାରୁ ଅଟକାଇ ପାରି ନଥିଲେ।

ଏହି ଆୱାର୍ଡ ପାଇଁ ଅମିତାଭ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ସହ ଭାରତ ସରକାର ଓ ଗୋଆ ସରକାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟାବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ।  ଅମିତାଭ ଶେଷରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ସେ ନିଜ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ବୋଲି ମାନନ୍ତି। ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି।

ଅବଶ୍ୟ ସେହି ପରାମର୍ଶର ପାଳନ ହେଉ ବା ନ ହେଉ ହେଲେ ଦୁହେଁ ବସି ଅନେକ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି। ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଅତୁଳନୀୟ ବୋଲି କହିଥିଲେ ବିଗ ବି। ଏହା ସହ ରଜନୀକାନ୍ତ ଜଣେ ନମ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଶିଷ୍ଟ ମଣିଷ ବୋଲି କହି ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଇଥିଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ।

   Related Posts