Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

IFFI 2019: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଗୋଡ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ

21/11/2019 at 4:26 PM

ପାଣାଜୀ(ଗୋଆ)୨୧|୧୧: ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର ୫୦ ତମ ଏଡିଶନ ଗୋଆରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଭଳି ଏଥର ମଧ୍ୟ ଏହି ସମାରୋହ ୯ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏଥର ଫିଲ୍ମ ମହୋତ୍ସବରେ ୭୬ ଦେଶର ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯିବ। ଏହି ଇଭେଣ୍ଟକୁ କରନ ଜୋହର ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ମହୋତ୍ସବର ପ୍ରଥମ ଦିନ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଆଇକନ ଅଫ ଗୋଲ୍ଡେନ ଜୁବଲୀ ଆୱାର୍ଡ ଦିଆଯାଇ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି। ଅପରପକ୍ଷରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ବଲିଉଡର ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲ୍‌କେ ପୁରସ୍କାର ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ଅମିତାଭ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢାଇଥିଲେ।

ସେହି ସମୟରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଗୋଡ ଛୁଇଁ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିଥିଲେ। ରଜନୀକାନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ପ୍ରେରଣା । ସାଧାରଣତଃ ଅମିତାଭଙ୍କୁ କିଏ ଗୋଡ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କଲେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାନ୍ତି।ହେଲେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଖୁବ ଚଞ୍ଚଳ ଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କୁ ଗୋଡ ଛୁଇଁବାରୁ ଅଟକାଇ ପାରି ନଥିଲେ।

ଏହି ଆୱାର୍ଡ ପାଇଁ ଅମିତାଭ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ସହ ଭାରତ ସରକାର ଓ ଗୋଆ ସରକାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟାବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ।  ଅମିତାଭ ଶେଷରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ସେ ନିଜ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ବୋଲି ମାନନ୍ତି। ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି।

ଅବଶ୍ୟ ସେହି ପରାମର୍ଶର ପାଳନ ହେଉ ବା ନ ହେଉ ହେଲେ ଦୁହେଁ ବସି ଅନେକ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି। ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଅତୁଳନୀୟ ବୋଲି କହିଥିଲେ ବିଗ ବି। ଏହା ସହ ରଜନୀକାନ୍ତ ଜଣେ ନମ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଶିଷ୍ଟ ମଣିଷ ବୋଲି କହି ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଇଥିଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ।

   Related Posts