Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ : ସ୍ବାମୀ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼

8/09/2019 at 11:42 AM

ଅମରୋହା ୮/୯: ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଔଷଧ ନେଇ ଫେରୁଥିବା ବିବାହିତା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୪ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ପଡ଼ିଆରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣାଟି ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଅମରୋହାରେ ଘଟିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଗୁଳି ମାରିଥିଲେ। ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧମକାଇ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସିଏଚସିରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଥିଲା। ଏହା ସହିତ ପୋଲିସ୍ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଥିଲା।

ବଛରାୟୁଁ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ମିରଟରେ ହୋଇଥିଲା। ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସେ ଚାନ୍ଦପୁରରୁ ଔଷଧ ନେଇ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ବାପଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଧନୌରାରେ ଗଢ଼ଓ୍ବାଲ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଟ୍ରେନରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ଇ- ରିକ୍ସା ଯୋଗେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କୁଆଖେଡ଼ା ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ମିଳକ ଗାଁ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା କ୍ଷଣି ପଛରୁ ଆସୁଥିବା ଦୁଇଟି ବାଇକରେ ଆସୁଥିବା ୪ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। ଲୁଟ କରିବା ପରେ ଇ-ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ସେଠାରୁ ତଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ଥିବା ପଡ଼ିଆକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ପଡ଼ିଆରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା। ସ୍ବାମୀ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଗୁଳି ମାରିଥିଲେ।

   Related Posts