Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଞ୍ଜେଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ! ଜର୍ମାନ ନିର୍ବାଚନରେ ଖୁବ୍ କମ ଭୋଟରେ ହାରିଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ପାର୍ଟି, କ୍ଷମତା ଡୋର ସୋସିଆଲ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ସଙ୍କ ହାତକୁ ଯିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ହୋଇନି ବେଶୀ ପବନ, କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା : SRC
  • ||
  • କାଲିମେଳା : ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଛି ୨ରୁ ୩ଫୁଟ ବର୍ଷାଜଳ, ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକିଛି ଯାନବାହାନ
  • ||
  • ମୋହନା : ଗଜପତିରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ‘ଗୁଲାବ’, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ : ୪୦ ତମ ଲିଗ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ମଞ୍ଚାରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡା, ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବାତ୍ୟାରୁ ଗଭୀର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ‘ଗୁଲାବ’, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ବୈତରଣୀ ପଠାରେ ଚରୁଥିଲେ ମଇଁଷି, ପାଣି ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ
  • ||

ଆପଣଙ୍କ ଗୋଡ଼ର ଦ୍ବିତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଳି ବୁଢ଼ା ଆଙ୍ଗୁଠିଠୁ ଲମ୍ବା କି : ତେବେ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟ

12/04/2019 at 1:15 PM

ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ହସ୍ତରେଖା ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କ ରେଖା ସହ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗ ସହ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆକଳନ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ହସ୍ତରେଖା ଦେଖି ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କହିଥାଆନ୍ତି ଏବଂ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ଦେଖି ମଧ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କହିଥାଆନ୍ତି। ଏହି ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଆମ ଗୋଡ଼ର ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ତଥ୍ୟ କହିବା।

ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶରୀରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଂରଚନା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିଛି ନା କିଛି କହିଥାଏ। ଆପଣଙ୍କ ଗୋଡ଼ର ଦ୍ବିତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି କହିଥାଏ। ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାର ଗୋଡ଼ର ଆଙ୍ଗଠି ସବୁ ଆଙ୍ଗୁଠିର ସମାନ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ସମାଜରେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ସକାଶେ ଜଣା ଯାଆନ୍ତି।

ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ପରିଶ୍ରମକୁ ବିଶ୍ବାସ କରିଥାଆନ୍ତି ଏବଂ ଯେକୈାଣସି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆଗରେ ହାର ମାନିନଥାଆନ୍ତି। ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁବେଳେ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥାଆନ୍ତି। ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଆଖପାଖର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସଞ୍ଚାର କରିଥାଆନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଏମାନେ ସମାଜରେ ସମସ୍ତଙ୍କଠୁ ଇଜ୍ଜତ ପାଇଥାଆନ୍ତି।

ଯଦି କୈାଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗୋଡ଼ର ଦ୍ବିତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ସେହି ଗୋଡ଼ର ବୁଢ଼ା ଆଙ୍ଗୁଠିଠାରୁ ଲମ୍ବା ହୋଇଥାଏ ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଅତ୍ୟଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଚତୁର ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି। ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ରଖିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାଆନ୍ତି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ଧୀଶକ୍ତିବାନ୍ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ସେମାଦେ ସବୁ କାମକୁ ଦକ୍ଷତାର ସହ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଧୁତା ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।    

   Related Posts