ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ରଖିଲେ ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଯଦି ଏହି ଚିହ୍ନ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଜୀବନ ସାରା ରହିବେ ସୁଖୀ

3/11/2018 at 2:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩/୧୧ : କୁହାଯାଏ କର, କପାଳ ଓ କୋଷ୍ଠୀ ମଣିଷର ଭାଗ୍ୟ ଓ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ । କର ଅର୍ଥାତ ମଣିଷ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ରେଖା କହେ ମଣିଷର ଭାଗ୍ୟ । ମଣିଷ ହାତରେ ବିଭିନ୍ନ ରେଖା ରହିଛି | ଏହି ରେଖାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଶୁଭ ଫଳ ଦେଇଥାଏ ତ କିଛି ଅଶୁଭ ଫଳ ଦେଇଥାଏ | ହାତ ଦେଖି ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ଭବିଷ୍ୟତ ଗଣନା ମଧ୍ୟ କରିନ୍ତି | ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ, ଯାହା ପାପୁଲିରେ ଏହି X ରେଖା ରହିଛି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନପଥକୁ ଗୋଟିଏ ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତି ସଦା ସର୍ବଦା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରୁଥାଏ । ସବୁ ପ୍ରକାର ବାଧାବିଘ୍ନରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ । ସବୁ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂର କରିଥାଏ | ଏହି ରେଖାଟି ଜୀବନ ରେଖାର ଠିକ ସମାନ୍ତରାଳ ହୋଇ ରହିଥାଏ |

ଏହି ରେଖା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସାରା ଜୀବନ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଦୁଃଖ ଓ ବେଦନା ଏମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି | ନିଜ ଜୀବନକୁ ଖୁବ ଆନନ୍ଦର ସହିତ ଉପଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ରେଖା ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ନଥାଏ | କ୍ଵଚିତ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ରେଖା ଥାଏ | ତେବେ ଏହି ରେଖା ବାମ ହାତ ପାପୁଲିରେ ଠିକ ଜୀବନରେଖା ସହ ସମାନ୍ତରାଳଭାବେ ରହିଥାଏ ।

ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ, ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ ଯିଏକି ଆମକୁ ସବୁ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଜଗି ରହିଥାଏ | ଏହି ଶକ୍ତି ଆମକୁ ସମସ୍ତ ବାଧା ବିପତ୍ତିରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ଆମେ କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଇଥାଉ କିମ୍ବା କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥାଉ ସେତେବେଳେ ଏହି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତି ଆମକୁ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ନିଜର ସମସ୍ତ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଲଗେଇଦେଇଥାଏ |

କିଛି ଲୋକ ଯୁକ୍ତି କରିଥାନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖିଛନ୍ତି ବା ଏହି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତିକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଖେଇ ଆସିଲାବେଳେ ସମସ୍ତେ ଏଭଳି ଏକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି |  ସେମାନଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ କୌଣସି ଏକ ଅଲୌକିକ ଶକ୍ତି ଆସି ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷାକରେ |

ମଣିଷ ଜୀବନରେ ଏହି ହସ୍ତରେଖାର ଅନେକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି | ଏହି ସବୁ ରେଖା ଉପରେ ପାଠପଢା, କ୍ୟାରିଅର, ବୈବାହିକ ଜୀବନ, ପାରିପାରିବ ଜୀବନ ବିବାହ , ଜନ୍ମ- ମୃତ୍ୟୁ ଏସବୁ ନିର୍ଭର କରେ | ହସ୍ତରେଖା ଶାସ୍ତ୍ରର ଆରମ୍ଭ ଭାରତରୁ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି |

ଆଲେକଜେଣ୍ଡାରଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା | ରୁଷିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁଟିନଙ୍କ ହାତରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ରେଖା ରହିଛି | ଏହି X ରେଖା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ଆଡକୁ ଆସୁଥିବା କୌଣସି ଅସୁବିଧା ବା ଅଘଟଣକୁ ଜାଣିପାରିଥାନ୍ତି |  ଦୁନିଆରେ ମାତ୍ର ୩ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଏହି X ରେଖା ରହିଛି |

   Related Posts