Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜୟପୁର : ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଓହ୍ଲାଇଦେଲା ବସ୍, ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବସ୍ ସହ ଡ୍ରାଇଭର ଓ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଅଟକ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ୨ ଦିନ ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ଜଣେ ସେବାୟତ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପ୍ରଶାସନର ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଟ୍ରକ୍-ବସ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ହେଲପର ମୃତ, ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସ୍କୁଲ ନିକଟ ଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଭୁବନେଶ୍ବର-କୋଲକତା ଜନଶତାବ୍ଦୀ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟଳିଲା ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||
  • ‘ଚାକିରୀରେ ୬ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସରକାର ରେଗୁଲାର କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ’, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବଡ଼ଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ୩ ଦିନ ପାଇଁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌, ବନ୍ଦ ରହିବ ହାଟ ଓ ବଜାର
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ାରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ, କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ସୂଚନା ନାହିଁ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୮୯ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ସ୍ୱପ୍ନରେ କଳା ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ? ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ଦେଇଥାଏ ସଂକେତ

2/07/2019 at 5:21 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨/୭ : ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ସୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ସ୍ବପ୍ନରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଜିନିଷ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ବପ୍ନର କିଛି ନା କିଛି ମହତ୍ୱ ରହିଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ବପ୍ନ କିଛି ଦର୍ଶାଇଥାଏ । ବେବେଳେ ଆମେ ସ୍ବପ୍ନରେ ବିଭିନ୍ନ ପଶୁପକ୍ଷୀ ଦେଖିଥାଉ ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖିଥାଉ । କେତେବେଳେ କାହାର ମୃତ୍ୟୁ ଦେଖିଥାଉ ତ କେତେବେଳେ ଭ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦେଖିଥାଉ । ମଣିଷ ନିଜ ଜୀବନକାଳ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଅନେକ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥାଏ । କିଛି ସ୍ବପ୍ନ ନିଦରୁ ଉଠିଲା ପରେ ଭୁଲି ହୋଇଯାଏ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ବପ୍ନ ମନେରହେ । କିଛି ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖି ଆମେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥାଉ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଲା ସାପ ସ୍ବପ୍ନ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଲେ କଣ ହୁଏ :

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ପୂର୍ଣମୀ ରାତିରେ ସ୍ବପ୍ନରେ କଳା ସାପ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ତାହା ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ । ପୂର୍ଣମୀ ରାତିରେ ସ୍ବପ୍ନରେ କଳା ସାପ ଦେଖିଲେ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହୋଇଥାଏ । ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ସ୍ବପ୍ନରେ କଳା ସାପ ଦେଖିବାକୁ ଇଛା କରନ୍ତି ।

ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଜଣେ ସାପ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୁଏ । ଏମାନଙ୍କୁ ପରିବାରର ପୁର୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିଥାଏ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପାଇଁ ଜୋସ ମଧ୍ୟ ବଢିଥାଏ ।

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ବପ୍ନରେ କଳା ସାପ ଦେଖିବା ପରେ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ହୋଇଥାଏ । ସାପ ଦେଖିବା ପରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ଆସିଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ପୁରା ଉପଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି ।

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ କଳା ଏବଂ ଲମ୍ବା ସାପ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ, ତାହେଲେ ଜାଣିବେ ଆପଣଙ୍କ ଖରାପ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ତେବେ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଭଲ ଉପାୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ । ସହଯୋଗୀଙ୍କ ତରଫରୁ ପୁରା ସାହାଯ୍ୟ ମିଳଥାଏ ।

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ କଳା ସାପ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ । ଏହାପରେ ଆପଣ ଧନୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଧୀରେ ଧୀରେ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ । ତେବେ କେତେକେ ରାଶି ପାଇଁ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ସେହି ରାଶୀଗୁଡିକ ହେଲା, ତୁଳା, ମିଥୁନ, ସିଂହ, କନ୍ୟା, କୁମ୍ଭ ଓ ମେଷ ।

   Related Posts