Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅରୁଣ ଦେ’ ଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ପରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ସାଗର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ୧୭୦ ପୃଷ୍ଠାର ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଖଲ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : କାଲି ଜଣଙ୍କର, ଆଜି ଆଉ ଜଣଙ୍କର ମିଳିଲା ମୃତଦେହ : ଏବେବି ଜଣେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଡିଶାରେ କମ୍ ରହିଛି ଆର୍ ଭାଲ୍ୟୁ, ୧ ଉପରେ ରହିଲେ ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ : ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ସୋର : ଭୋଜି କରିବାକୁ ଯାଇ ଫେରିଲେନି ଯୁବକ, ମେଡିକାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ : ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଆସନ୍ତା ୪ରୁ ଖୋଲିବ ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ମନ୍ଦିର, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଖୋଲିଲା ତମ୍ପରା ହ୍ରଦ, ବୋଟିଂର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ପର୍ଯ୍ୟଟକ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଦ୍ୟାଳୟ ବରଣ୍ଡାରେ ପଡିଛି ଅଚିହ୍ନା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଆସନ୍ତା ୭ରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୁନ୍ଦରଗଡ ବନ୍ଦ, ଦ୍ବିତୀୟ ଏମ୍ସ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦାବିରେ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ମନ୍ଦିରରେ କାଉଡିଆଙ୍କ ଭିଡକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କଟକଣା ଜାରି, ଭକ୍ତଶୂନ୍ୟ ମନ୍ଦିର ପରିସର
  • ||

ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ସାପ : ତେବେ ଏପରି ହେବ ଭବିଷ୍ୟତ

13/12/2018 at 12:12 PM

ଦୁନିଆରେ ଏପରି କେତେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସ୍ବପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିବାବେଳେ ଆହୁରି କେତେକ ଲୋକ ସ୍ବପ୍ନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଜିନିଷ ଦେଖିଥାନ୍ତି।

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          ଯେପରି କେତେକ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସିଥାନ୍ତି ତ କାହା ସ୍ବପ୍ନରେ କିଛି ଅଲଗା ଜିନିଷ। କେତେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଥାନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଜାଣିବା ଏହାର ଅର୍ଥ କ’ଣ ହୋଇଥାଏ।

୧.କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି  ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍।

୨.ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ କାମୁଡ଼ି ଦେଉଛି ତେବେ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେଆପଣଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ପୂରାପୂରି ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିବେ।

୩. ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଆପଣ ସାପକୁ ମାରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କୁସଫଳତା ମିଳିବ କାରଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପକୁ ଧରିବା ଦେଖିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ।

୪. ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଆପଣ ସାପକୁ ଦେଖି ଡରିଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥଆପଣଙ୍କ କେହି ଜଣେ ଅତି ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଠକିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

୫.ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ନେଉଳ ଏବଂ ସାପର ଲଢ଼େଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଖୁବ୍ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ କୈାଣସି କାରଣ ପାଇଁ କୋର୍ଟ କଚେରୀ ଚକ୍କର କାଟିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

୬. ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପଟି ଛାତରୁ ପଡ଼ିବା ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଏହାରଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ କୈାଣସି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

୭. ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପର ଦାନ୍ତ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କରକୈାଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ବାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି।

   Related Posts