Sunday, August 25, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ସାପ : ତେବେ ଏପରି ହେବ ଭବିଷ୍ୟତ

ଦୁନିଆରେ ଏପରି କେତେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସ୍ବପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିବାବେଳେ ଆହୁରି କେତେକ ଲୋକ ସ୍ବପ୍ନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଜିନିଷ ଦେଖିଥାନ୍ତି।

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          ଯେପରି କେତେକ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସିଥାନ୍ତି ତ କାହା ସ୍ବପ୍ନରେ କିଛି ଅଲଗା ଜିନିଷ। କେତେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଥାନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଜାଣିବା ଏହାର ଅର୍ଥ କ’ଣ ହୋଇଥାଏ।

୧.କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି  ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍।

୨.ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ କାମୁଡ଼ି ଦେଉଛି ତେବେ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେଆପଣଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ପୂରାପୂରି ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିବେ।

୩. ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଆପଣ ସାପକୁ ମାରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କୁସଫଳତା ମିଳିବ କାରଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପକୁ ଧରିବା ଦେଖିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ।

୪. ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଆପଣ ସାପକୁ ଦେଖି ଡରିଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥଆପଣଙ୍କ କେହି ଜଣେ ଅତି ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଠକିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

୫.ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ନେଉଳ ଏବଂ ସାପର ଲଢ଼େଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଖୁବ୍ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ କୈାଣସି କାରଣ ପାଇଁ କୋର୍ଟ କଚେରୀ ଚକ୍କର କାଟିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

୬. ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପଟି ଛାତରୁ ପଡ଼ିବା ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଏହାରଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ କୈାଣସି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

୭. ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସାପର ଦାନ୍ତ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କରକୈାଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ବାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି।

1735 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର