Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

କରୋନାଠୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏହି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ

27/04/2020 at 4:43 PM

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁ ଉଚ୍ଚ ରାଶି ଅର୍ଥାତ୍ ମିଥୁନ ରାଶି ୨୦୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩ରୁ ଗୋଚର ଅଛନ୍ତି, ସେ ଏଠାରେ ୨୦୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦ତାରିଖ ଯାଏଁ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ। କୌଣସି ଗ୍ରହ ଉଚ୍ଚ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଲେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ବଳି ହୋଇଥାଏ,ରାହୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଭାବେ କରୋନାକୁ ବ୍ୟାପିବାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ରାହୁ ନିଜ ସ୍ବଭାବ ଅନୁସାରେ ସବୁବେଳେ ଲୁଚି ଆକ୍ରମଣ କରିଥାଏ। ଭାରତର ଜାତକରେ ରାହୁ ଳଗ୍ନ ଭାବରେ ସ୍ଥିତ ଏବଂ ​‌ଗୋଚରରେ ଏହା ୨୦୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩ରୁ ଭାରତର ଜାତକରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଭାବରେ ବିଚରଣ କରୁଛି। ଏଠାରୁ ରାହୁ ଅଷ୍ଟମ ଭାବକୁ ସକ୍ରିୟ କରୁଛି । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଅଷ୍ଟମ ଭାବ,ଅଷ୍ଟମେଶ ଏବଂ ଏହି ଭାବରେ ସ୍ଥିତ ଗ୍ରହ ମୃତ୍ୟୁକାରକ ହୋଇଥାଏ।

ତୃତୀୟ ଭାବ ଅଷ୍ଟମରୁ ଅଷ୍ଟମ ହେବା ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ,ଏହି ସମୟ ଗୋଚରରେ ଶନି ବାଧକେଶ,ମଙ୍ଗଳ ଦ୍ବାଦଶେଷ ଏବଂ ଗୁରୁ ଅଷ୍ଟମେଶ ହୋଇ ଯୁକ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତୃତୀୟ ଭାବକୁ ସକ୍ରିୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଆଜି ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତି ରହିଛି। କୌଣସି ଭାବର ବ୍ୟୟ ଭାବ ସେହି ଭାବର ଦ୍ବାଦଶ ଭାବ ହୋଇଥାଏ। ରାହୁ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ଉଚ୍ଚ ରାଶିରୁ ବାହାରି ବୃଷ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିବେ,ସେହି ସମୟରେ ଏହା ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିବ।

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ହେଉଥିବା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ମେ ୪ତାରିଖରୁ କମିବ ଏବଂ ଜୁନ୍ ୧୬ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଅନେକାଂଶରେ କମିଯିବ। ଏହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ସୁଦ୍ଧା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହେବ।

ରାହୁ ଭାଇରସକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦେଶଭକ୍ତ ଭାରତୀୟଙ୍କ ରାହୁ ବସ୍ତୁ କିମ୍ବା ଔଷଧ,ସାନିଟାଇଜର ଅନଲାଇନରେ ଦାନ କଲେ ଏକ ଉତ୍ତମ ଉପାୟ ହେବ।

   Related Posts