Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାର୍ଦ୍ଦିକ ୩୦ ବଲ୍‌ରୁ ୪୦ ରନର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୧୫ ରନରେ ଅପରାଜିତ ଥିଲେ।
  • ||
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||

ଯଦି ନବରାତ୍ରିରେ ମିଳୁଛି ଏହିସବୁ ସଂକେତ ତା’ହେଲେ ଜାଣିବେ ପୂରଣ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ମନୋସ୍କାମନା

12/04/2019 at 3:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୨/୪ : ହିନ୍ଦୁ ଲୋକମାନେ ସକାଳେ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରେ ଦୀପ ଜାଳିବା ପରମ୍ପରା ରହିଛି | ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ହିନ୍ଦୁମାନେ ପ୍ରଥମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପାଖରେ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତି ତାପରେ ପୂଜା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଘରେ ଦୀପ ଜାଳି ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରକୁ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିଥାଏ | ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆସ୍ଥା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିଥାଏ | ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଲେ ଭଗବାନ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ବାହାର କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଭଗବାନ ନିଜ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ମଣିଷ ଉପରେ ପକାଇଥାନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ କିଛି ସଂକେତ ଦେଇଥାନ୍ତି | ଏହି ସଂକେତକୁ ବୁଝି ପାରିଲେ ଆମେ ଜାଣିପାରିବା ଯେ, ଆମ ଉପରେ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପା ରହିଛି |

ଆଜି ଆମେ ଏମିତି କିଛି ସଂକେତ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା :
ମଣିଷ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା | ଆମେ ଅନେକଥର ସ୍ବପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିଥାଉ | ସ୍ବପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବା ଅର୍ଥାତ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଆମ ଉପରେ ରହିଛି | ସ୍ବପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ | ଫଳରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସବୁ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଥାଏ |


ଆମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘଟିବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ବରୁ ସାମାନ୍ୟ ସୁରାକ ପାଇଯାଇଥାନ୍ତି | ଅର୍ଥାତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା ଶୁଭ ଅଶୁଭ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିପାରିଥାନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପା ରହିଥାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏମାନେ ଭବିଷ୍ୟତର ଘଟିବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସଂକେତ ପାଇଥାନ୍ତି |


ଅନେକଥର ଦେଖିଥିବେ କିଛି ଲୋକ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ କରି ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ବେଶୀ ପରିଶ୍ରମ ନକରି ସୁଫଳ ପାଈଥିବେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଲା ଭଗବାନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ଅଛନ୍ତି |ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି |

ନବରାତ୍ରି ସମୟରେ ସ୍ବପ୍ନରେ ଧଳା ଗାଈ ଦେଖିବା ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ | ଏହାଛଡା ଘର ବାହାରକୁ ଯଦି ଧଳା ଗାଈ ଆସେ ତାହେଲେ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ |

   Related Posts