Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ICICI ବ୍ୟାଙ୍କର ନୂତନ ସ୍କିମ୍ : ବିନା ATM କାର୍ଡରେ ଦିନକୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିପାରିବେ ୨୦ହଜାର

21/01/2020 at 6:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧।୦୧: ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ଉପହାର ଆଣିଦେଇଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ନୂତନ ସୁବିଧାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି । ICICI ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଏବେ ଏଟିଏମ୍‌ରୁ କାର୍ଡଲେସ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିପାରିବେ । ICICI ବ୍ୟାଙ୍କରେ ବିନା ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ (ଡେବିଟ୍‌ କାର୍ଡ)ରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ ହୋଇପାରିବ ।  ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଆପ୍ଲିକେସନ “IMOBILE”ଜରିଆରେ ଏଟିଏମ୍‌ରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରାଯାଇପାରିବ ।  

ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ICICI ମୁତାବିକ, ବିନା ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡରେ ଏହି ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ଏହାଦ୍ବାରା ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ୨୦,୦୦୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିପାରିବେ । ଡିଜିଟାଲ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦିଆଯିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଡେବିଟ କାର୍ଡର ବିନା ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଉଠାଣରେ ଏହା ଏକ ସରଳ ଓ ସୁବିଧାଜନକ ଉପାୟ।  

ICICI ବ୍ୟାଙ୍କର  ପ୍ରଥମରୁ ଟଙ୍କା  ଡିଟିଟାଲ ଉପାୟରେ ନେଣଦେଣ ପ୍ରଥାରେ ସବୁଠାରୁ ଆଗରେ ରହିଛି ।  ବ୍ୟାଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମେ Cardless Cash Withdrawal ସୁବିଧା ଆମ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୋବାଇଲ ମାଧ୍ୟମେର ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ପ୍ରତିଦିନ ଆପଣ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଓ ସହଜରେ କାରବାର କରିପାରିବେ ବୋଲି ବ୍ୟାଙ୍କର ଏକ୍ସକ୍ୟୁଟିଭ ଡାଇରେକ୍ଟର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ତେବେ ଏହି ସୁବିଧା ଦ୍ବାରା ଗ୍ରାହକମାନ ଆଉ ନିଜ ପାଖରେ ଏଟିଏମ୍‌ ରଖିବାକୁ ପଡିବାନାହିଁ। ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ ୧୫,୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ଏଟିଏମ୍‌ରେ ଏହି ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।

“IMOBILE” ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିବା ସବୁଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ତେଣୁ ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସର୍ବପ୍ରଥମେ “IMOBILE” ଆପ୍‌ ପ୍ଲେଷ୍ଟୋରରୁ ଡାଉନଲୋଡ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପରେ Service ସେକ୍ସନକୁ ଯାଇ’Cash Withdrawal ICICI Bank ATM’ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରି ଟଙ୍କା ଉଠାଣ କରିପାରିବେ ।

   Related Posts