Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ନିଜକୁ କରୋନା ମୁକ୍ତ ଘୋଷଣା କଲା ଆଇସ୍ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ,ନେଟ୍‌ଫ୍ଲିକ୍ସର ସିରିଏଲ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ

28/04/2020 at 6:08 PM

ରିକଜାଭିକ୍: ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଏବେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତେବେ ଆଇସ୍‌ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରୋନା କବଳରୁ ନିଜକୁ ମୁକ୍ତ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଫଳରେ ସ୍ୱିଡେନ ଓ ଡେନମାର୍କ ପରେ ଆଇସ୍‌ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିଶ୍ୱର ତୃତୀୟ କରୋନାମୁକ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ର ହୋଇପାରିଛି। ସଂକ୍ରମଣ ମୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ଆଇସ୍‌ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଇଥିବା କଟକଣା ହଟାଇ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ୱେବ୍‌ ସିରିଜର ସୁଟିଂ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ନେଟ୍‌ ଫ୍ଲିକ୍ସ ତାର ଆଗାମୀ ସିରିଜ ଲାଗି ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଏଥିରେ ନେଟ୍‌ଫ୍ଲିକ୍ସ ତାର ଆଗାମୀ ୱେବ୍ ସିରିଜି ‘କାଟଲା’ର ଏବେ ସୁଟିଂ ଚଳାଇଛି। ଏଭେରେଷ୍ଟ, ଦି ଓଥ୍ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାନା ଦେଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବଲତାସର କୋରମକୁର ଏହି ସିରିଜର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଖୁବ୍ କମ ଲୋକଙ୍କୁ ନେଇ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଦେଶକୁ ମେ ସୁଦ୍ଧା କରୋନା ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ସରକାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏଥିଲାଗି ଯଦିଓ କଟକଣା କୋହଳ ହୋଇଛି ତଥାପି ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଏକତ୍ର ହେବାକୁ ସରକାର କଡା କଟକଣା କରିଥିବାରୁ କମ୍‌ ସୁଟିଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ କାଟଲାର ସୁଟିଂ କରାଯାଉଛି।

ତେବେ ମେ ମାସରେ ଏଠାରେ କରୋନା କଟକଣା କୋହଳ ହେଲେ ସୁଟିଂ ଲାଗି ଆବଶ୍ୟକ ପଡୁଥିବା ବାକି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଇସଲ୍ୟାଣ୍ଡ ପଠାଯାଇପାରେ ବୋଲି ଏବେ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ନେଟ୍‌ଫ୍ଲିକ୍ସର ଏହି ସିରିଜ୍ ଏକ ପ୍ରକୃତିକ ବିତ୍ପାତକୁ ନେଇ ସୁଟିଂ ହେଉଛି। ଅଚାନକ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଉଦଗିରଣ ହେବାରୁ ଗ୍ଲାସିୟର ତରଲିବା ଓ ଏଥିଯୋଗୁ ଉପୁଜିଥିବା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଥିରେ ଚିତ୍ରିତ କରାଯିବ।

ତେବେ ଆଇସ୍ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏତେ ଶୀଘ୍ର କରୋନା ମୁକ୍ତ ହେବା ପଛରେ ଏହାର ଜନ ସଂଖ୍ୟା ହିଁ ମୂଳ କାରଣ। ଏହି କ୍ଷୁଦ୍ର ଦେଶର ମୋଟ ଜନ ସଂଖ୍ୟା ମାତ୍ର ୬୪ ଲକ୍ଷ। ଏଣୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଲାଗି ସରକାରଙ୍କ କଟକଣା ଯୋଗୁ ଦେଶ ସଂକ୍ରମଣ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିଛି। ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ସହ ସାମାଜିକ ଦୂରତା କଡାକଡି ପାଳନ ହେବାରୁ ଦେଶରେ ଗତ ସପ୍ତାହେ ହେଲା ଜଣେ ବି ସଂକ୍ରମିତ ମିଳି ନାହାନ୍ତି।

   Related Posts