Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ବାଂଲାଦେଶୀ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଶକିବ ଅଲ ହସନଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଲା ବ୍ୟାନ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

29/10/2019 at 7:48 PM

ବାଂଲାଦେଶ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ ର କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଶକିବ ଅଲ ହସନଙ୍କ ଉପରେ ୨ ବର୍ଷ ଲାଗି ବ୍ୟାନ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷଟି ନିଲମ୍ବନ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଆଇସିସି। ତେବେ ଶକିବ ଆଇସିସିଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ନିଜର ଭୁଲ ସ୍ୱୀକାର କରିଯାଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ବ୍ୟାନ ଲାଗିବା ଯୋଗୁ ଦୁଃଖ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ଦଣ୍ଡ ସ୍ୱୀକାର କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ଆଇସିସିଙ୍କ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ନିରୋଧକ ୟୁନିଟି ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧୀ ସଂଗ୍ରାମରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଭରଶୀଳ। ତେବେ ବୁକିମାନଙ୍କର ଅଫର ସମ୍ପର୍କରେ ନ ଜଣାଇ ମୁଁ ମୋର ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରିନଥିବାରୁ ଦଣ୍ଡିତ ହୋଇଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଆଇସିସିଙ୍କ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ପରେ ସେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ସମେତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ରୁ ମଧ୍ୟ ବାଦ ପଡିବେ।

ବିସିବିଙ୍କ ସର୍ତ୍ତ ଉଲ୍ଲଂଘନ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ଛଡା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବୁକିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଅଭିଯୋଗ ବି ମିଳିଥିଲା। ତେବେ ବାଂଲାଦେଶ ଟିମ୍ ବୁଧବାର ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଆଇସିସିଙ୍କ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଯୋଗୁ ଶକିବ୍ ଏଥିରୁ ବାଦ ପଡିବେ। ତାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ମୁଶଫିର ରହିମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଓ ମହମୁଦଲ୍ଲାହ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ଭାଳିବେ।   

   Related Posts