Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ ଡାକିଥିଲେ, ଅଫିସ ଚାମ୍ବରରେ କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ: ଆଇଏଏସ ଅଫିସରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର

4/06/2020 at 7:59 PM

ରାୟପୁର, ୦୪|୦୬:  ଛତିଶଗଡରେ ଜଣେ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜନୈକ ମହିଳା ଦୁଷ୍କର୍ମ ସହ ଅଶ୍ଲୀଳ ମେସେଜ୍ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟରେ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରରେ ଜାଞ୍ଜଗୀର ଚାମ୍ପା ପୋଲିସ ଏହି ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଧାରାରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରିଛି ।

ଏହି ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ଜେପି ପାଠକ । ସେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ବାଦନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ବଦଳି ହେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି  ଯେ, ଜାଞ୍ଜଗୀର ଚାମ୍ପାର ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜେପି ପାଠକ ଚାକିରୀ ଦେବା ନାଁରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି କଥା କାହାକୁ କହିଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଧମକ ଦେଇ ଶାରୀରିକ ଶୋଷଣ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ମାମଲାରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏନେଇ ବୁଧବାର ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଜାଞ୍ଜଗୀର ଚାମ୍ପା ଏସପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଲିଖିତ ଭାବେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ପ୍ରମାଣ ସ୍ୱରୂପ ଅଶ୍ଲୀଳ ମେସେଜ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଧାରା ୨୭୬, ୫୦୬ ଓ ୫୦୯ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts