Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ ପରେ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ ବି.ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ବଡ ବୟାନ: ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ

11/01/2019 at 11:11 AM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧ : ଅବୈଧ ଖନନ ମାମଲାରେ ଏଇଏଏସ ଅଫିସର ବି.ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଘରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ ପରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ରକଳା | ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ନାଁରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନେକ ଲୋକେ ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖା ହୋଇଛି, ନିର୍ବାଚନୀ ଚଢ଼ାଉ ତ ଲାଗିରହିଥିବା…ହେଲେ ଜୀବନର ରଙ୍ଗକୁ କାହିଁକି ଫିକା କରିବା, ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ନିବେଦନ, ଜୀବନରେ ଯେତେ ଅସୁବିଧା ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନର ରଙ୍ଗକୁ କେବେ ହେଲେ ଫିକା ପଡ଼ିବାକୁ ଦେବେନାହିଁ, ଜୀବନକୁ ବେରଂଗ କରନ୍ତୁନାହିଁ | ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ଲିଙ୍କଡ଼ଇନ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଣୁଜର କଡା ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଲୋକପ୍ରିୟ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ ବି.ଚନ୍ଦ୍ରକଳା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ୨୦୦୮ କ୍ୟାଡର ବେଚ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଘରେ ନିକଟରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଘର ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ | ଖନନ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସମେତ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ୭ଟି ଜାଗାରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ରକଳା | ଚଢ଼ାଉ ପରଠାରୁ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଥିଲେ |


ସୋମବାର ଦିନ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଲିଙ୍କଡ଼ଇନ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ କବିତା “ରେ ରଙ୍ଗରେଜ ତୁ ରଙ୍ଗ ଦେ ମୁଝକୋ” କବିତାର ଏକ ପଂକ୍ତି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ନିଜ ମନର ଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଛନ୍ତି | ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଦାଲତରେ ଚାଲିଥିବା ସେ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ | ତେବେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଏଜେନ୍ସିକୁ ତାଙ୍କ କାମ କରିବାକୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଉ ବୋଲି ଲେଖିଥିଲେ | ଲିଙ୍କଡ଼ଇନ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତେବେ ଏହା ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟ ନା ନୁହଁ ତାହା ଏବେ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

   Related Posts