Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗୁରୁବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୮୪୭୧ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୨୪୯ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଜଣେ କଳାକାର, ଅଭିନେତା ପ୍ରିୟ ସୁନ୍ଦର ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ଲୁଚାଛପାରେ ୨ ବାନ୍ଧବିଙ୍କ ସହ ଚାଟିଂ କରୁଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ, ଏମିତି କିଛି ଲେଖା ଦେଖି ଛାଡ଼ପତ୍ର ମାଗିଲେ ପତ୍ନୀ

27/11/2021 at 2:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୧ : କୁହାଯାଏ ସବୁ ଜିନିଷର ଗୋଟିଏ ସୀମା ରହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ବ୍ରିଟେନରୁ ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନେଇ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରିବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଭାରି ପଡିଛି । ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଏକ ମେସେଜ ପଠାଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, ‘ପାର୍ଟନର ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଅପଡେଟ୍ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି ‘। ପତ୍ନୀ ଏହି ମେସେଜ ପଢି ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ମାଗିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରି ଏହା କହିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏହି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ମେସେଜ ପଠାଇଥିଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ମେସେଜ କେବଳ କ୍ୟାଚ୍ ଅପ୍ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହା ଫ୍ଲର୍ଟି ହୋଇଗଲା। ପରସ୍ପର ସହ ଫ୍ଲର୍ଟିଂ କରି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସେକ୍ସି ମେସେଜ ପଠାଇ ପଚାରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପାଦ ପୂର୍ବ ପରି ସେକ୍ସି ଅଛି କି? ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କହିଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ମସାଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଦର ଏକ ଫଟୋ ପଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ମେସେଜ ଲେଖିଥିଲେ ମୋ ବଡି ଏବେ ବି ସେକ୍ସି ଅଛି କିନ୍ତୁ ମୋ ପତ୍ନୀ ଏହାକୁ କେବେ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ଏ ସବୁ ପୁରା ଚାଟ୍ ପଢିବା ପରେ ମୋ ପତ୍ନୀ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ମୋର ଆଫେୟାର୍ ଚାଲିଛି। ଏହା ମଜାକ୍ ଥିଲା ବୋଲି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମୋ ପତ୍ନୀ ବହୁତ ସନ୍ଦେହଜନକ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସେ ମୋ ଫୋନ ଉପରେ ଲଗାତାର ନଜର ରଖୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଏକ ମେସେଜ୍ ପଠାଇଥିଲି ଯେ ‘ପାର୍ଟନର ବିଭାଗକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି’, କିନ୍ତୁ ପରେ ମୁଁ ଡିଲିଟ୍ କରିବାକୁ ଭୁଲିଯାଇଥିଲି। କିନ୍ତୁ ମୋ ପତ୍ନୀ ଏହାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇ ଏବେ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଛନ୍ତି।

   Related Posts