Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ କାର ଶସ୍ତା, ୬୦ ହଜାର ମୁନାଫା, ତା’ପରେ ବି ଅଛି ରିହାତି, କରୋନା ପ୍ରଭାବିତ ବଜାରରେ କାହିଁକି କୋରିଆ କାର ନିର୍ମାତା ଦେଉଛନ୍ତି ଅଫର ?

25/08/2020 at 6:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୫|୦୮: କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ କାର ବିକ୍ରି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀ ନୂଆ ନୂଆ ଅଫର୍ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏପରିକି ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ନିଜ ହ୍ୟାଚ୍‌ବ୍ୟାକ୍ ଓ ସେଡାନ କାର୍ ଉପରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ରେ କମ୍ପାନୀ ୨୦୧୯ ଜୁଲାଇ ଅପେକ୍ଷା ୨ ପ୍ରତିଶତ କମ୍ କାର୍ ବିକ୍ରି କରିଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ କେଉଁ କାର୍ ଉପରେ କେତେ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଆଇ୧୦

ଏହି କାର୍ କିଣିଲେ ପ୍ରାୟ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଡିସକାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ । ଏହି କାର୍ ୨୦୧୩ରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲା । ୨୦୧୭ରେ ଏହାର ଫେସାଲିଫ୍ଟ ମଡେଲ ଲଞ୍ଚ୍ କରାଯାଇଥିଲା ।

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ଓରା

ଏହି କାରକୁ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ କିଣିଲେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ରିହାତି ମିଳିବ ।

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ସାଣ୍ଟ୍ରୋ

ଏହି ଏଣ୍ଟ୍ରି ଲେବଲ କାର୍‌ ଉପରେ ୪୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ରିହାତି  ମିଳୁଛି ।

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ଏଲାଇଟ୍ ଆଇ୨୦

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ଅଲେଣ୍ଟ୍ରାର ପେଟ୍ରୋଲ ଭର୍ସନକୁ ବିଏସ୬ରେ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି କାର୍ ଉପରେ ୩୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ରିହାତି ମିଳିବ ।

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ଏଲେଣ୍ଟ୍ରା

ଏହି ଲାଟେଷ୍ଟ ଜେନେରସନ୍ ମଡେଲର ଫେସଲିଫ୍ଟ ଭର୍ସନ କମ୍ପାନୀ ନିକଟରେ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଥିଲା । ଏହାକୁ ୨.୦ ଲିଟର ପେଟ୍ରୋଲ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହ ଲଞ୍ଚ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି ୧.୫ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହ ମଧ୍ୟ ଏହା ବଜାରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା । ଏହି କାର୍ ଉପରେ କମ୍ପାନୀ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ରିହାତି ହେଉଛି ।

   Related Posts