Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ସାବଧାନ:ସମ୍ମୋହନ କରି ଚୋରି- ସୋରୁମ୍‌ ମାଲିକଙ୍କ ଠାରୁ ୪୦ ହଜାର ଲୁଟ୍‌, ମହିଳାଙ୍କ ଗହଣା ଲୁଟିଲେ

3/10/2019 at 4:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲାରେ ଏବେ ମାତିଛନ୍ତି ବିଦେଶୀ ସମ୍ମୋହନ କରି ଲୁଟୁ ଥିବା ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ । ଏମାନେ ସମ୍ମୋହନ କରି ଲୁଟୁଥିବା ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଜଣେ ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ କିଛି ସମୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେହି ଦୁଇ ଜଣ ଯେପରି କହିଲେ ମହିଳା ଜଣକ ସେପରି କରିଲେ ବୋଲି କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ବୟାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସୁନା ଚୁଡିକୁ ଦେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ସବୁବେଳେ ସତର୍କ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ସେମାନଙ୍କର କଥା ମାନି ଚୁପ୍‌ ଚାପ ତାଙ୍କର ଗହଣା ଦେଇ ଥିବା କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଲିଗିଥିବା ଏକ ସିସି ଟିଭିରେ ଏହା କଏଦ ହୋଇଛି ।

କେବଳ ଏହି ଗୋଟିଏ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ନାହିଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିଲେ ଜଣେ ସୋ ରୁମ୍ ମାଲିକ ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ମୋହନ ବିଦ୍ୟାର ବଶୀଭୂତ ହୋଇ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହରାଇଛନ୍ତି । ଏହାର ଘଟଣା ବି ସିସି ଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମେ ଏହି ବିଦେଶୀମାନେ ଏହି ସେ ରୁମ୍‌କୁ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସୋ ରୁମ୍‌ ମାଲିକ ଏମାନଙ୍କ କଥାରେ ବଶୀଭୂତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ପ୍ରଥମେ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖା ହୁଅନ୍ତି ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ବଶୀଭୂତ ହୋଇଯାଇଥାଆନ୍ତି ।

ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସୋ ରୁମ୍‌ ମାଲିକଙ୍କ ଠାରୁ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ସୋ ରୁମ୍‌ ମାଲିକଙ୍କୁ ଦେଖା ହୋଇ କିଛି ଡଲାର ଦେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ରୁମ୍‌ ମାଲିକ ଡଲାର ନେବା ପାଇଁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। ସେମାନେ ସୋ ରୁମ୍‌ ମାଲିକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଖାଇବାପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସୋରୁମ୍ ମାଲିକ ତାଙ୍କୁ ୨ ହଜାର ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍‌ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସମ୍ମୋହନ କରି ପ୍ରାୟ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ ସୋ ରୁମ୍‌ ମାଲିକ କିଛି ଜାଣି ପାରି ନଥିଲେ । ହେଲେ ପରେ ହିସାବ କରିବା ସମୟରେ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା କମ୍‌ ଥିବା ଜାଣିଥିଲେ। ସିସି ଟିଭି ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଏହି ବଦେଶୀନାଗରିକଦୁଇ ଜଣ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିବା କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହାପରେ ସେ ପୁଲିସ୍‌ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts