Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ହାଇଦ୍ରାବାଦର ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ୮୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସର୍ଚ୍ଚ – ଆଣ୍ଟି ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ସଂସ୍ଥାର ବଡ ଖୁଲାସା

2/12/2019 at 2:49 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୨/୧୨: ଯେତେବେଳେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଡାକ୍ତର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସାରା ଦେଶକୁ ହୁଲସ୍ତୁଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଏବେ ନେଟ୍  ଦୁନିଆରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସେହି ଲୋମ ହର୍ଷଣକାରୀ ଘଟଣା। ଲୋକେ ସେହି ଦୁଷ୍କର୍ମର ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ଲାଗି ଉତ୍କଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି।

ବିଶେଷ କରି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟଗୁଡ଼ିକରେ ଏହି ଘଟଣାର ସର୍ଚ୍ଚ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ନେଟ ଦୁନିଆର ଟପ୍  ହଣ୍ଡ୍ରେଡ଼ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଘଟଣାର ସର୍ଚ୍ଚ ୮୦ ଲକ୍ଷ ଠାରୁ ଅଧିକ କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ନାଁରେ ହିଁ ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଛି ।

ଆମେରିକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଏକ ଆଣ୍ଟି ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ସଂସ୍ଥା – ଫାଇଟ ଦ ନ୍ୟୁ ଡ୍ରଗ- ଏଭଳି ଏକ ଖୁଲାସା କରିଛି। ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁମାନେ ପର୍ଣ୍ଣସାଇଟ ଦେଖୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭାର୍ଚୁଆଲ ଯୌନ ତୃପ୍ତି ପାଇବା ଲାଗି ଏସବୁ ଦେଖୁଥିବା ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଲୋକଙ୍କର ମାନସିକତା ଏମିତି ବଦଳିଗଲାଣି ଯେ ସେମାନେ ଏବେ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେପ ଭଳି ବୀଭତ୍ସ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଜଣେ ପୀଡ଼ିତାର ଅସହାୟ ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁଭଳି  ନୃଶଂସ ଭାବେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଉଛି ଓ ପରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଜାଳି ଦିଆଯାଉଛି। ଏସବୁର ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ଲୋକେ ପର୍ଣ୍ଣ ୱେବସାଇଟରୁ ଦେଖିବାକୁ ଉତ୍କଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି ଖାସ କିଛି କ୍ଷଣର ଆନନ୍ଦ ପାଉଛନ୍ତି। ଏହାଠାରୁ ଆଉ ବିଡ଼ମ୍ବନାର ବିଷୟ କଣ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts