Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଭୋଜପୁରୀ ନିର୍ମାତା ହାଇଦର କାଜମି ଲଞ୍ଚ କଲେ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ‘ମସ୍ତାନୀ’, ଅନେକ ବଡ ଫିଲ୍ମ ହେବ ସାମିଲ

27/04/2021 at 1:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/04: କରୋନା ମହାମାରୀ ପ୍ରଭାବ ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପ ଉପରେ ଅଧିକ ପକାଉଛି । ତେଣୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମନୋରଞ୍ଜନ ବିକଳ୍ପ ପାଲଟିଛି । ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା-ଅଭିନେତା ହାଇଦର କାଜମି ‘ମସ୍ତାନୀ’ ନାମକ ଏକ OTT  ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୧୭ ତମ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ମହୋତ୍ସବରେ ନିଜର ଆକର୍ଷଣ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘ଜିହାଦ୍’ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବ ।

Hyder Kazmi “My Film is Based on Militancy “ | Latest News, Breaking News,  National News, World News, India News, Bollywood News, Business News,  Politics News, Sports News, Entertainment News - Cine Buster

ହାଇଦର କାଜମି ଏହା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ‘ମସ୍ତାନୀ’ ସାର୍ଥକ ଏବଂ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ସିନେମା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହେବ । ଏଠାରେ ଲୋକମାନେ ପୁରା ପରିବାର ସହିତ ବସି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । କେବଳ ଆମର ଫିଲ୍ମ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ନାହିଁ, ଏହିପରି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ, ଯେଉଁଥିରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଆଦର୍ଶଗତ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ । ଯେଉଁ ଭାବରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ବ୍ୟାପିଛି, ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ବହୁ ସମୟ ଲାଗିବ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କେବଳ ମନୋରଞ୍ଜନ ବିକଳ୍ପ ହେଉଛି OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ । ସିନେମା ହଲକୁ ଯିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ଲୋକମାନେ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ମିଡିଆ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛନ୍ତି । ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ‘ମସ୍ତାନୀ’ ଏକ ଉତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ ।

DAILY MAIL INDIA - Home

ହାଇଦର କାଜମି ଆଜି ଏକରୁ ଅଧିକ ସିନେମା ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଶୀଘ୍ର ‘ମସ୍ତାନୀ’ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅନେକ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଆଣୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ହିନ୍ଦୀରେ ଡବ୍ ହେବ । ହଲିଉଡର ଅନେକ ଫେମସ୍ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରହିବ ।

   Related Posts