Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

ଡବଲ୍ ମର୍ଡ଼ର ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ : ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

12/08/2020 at 12:31 PM

ଫରିଦାବାଦ ୧୨/୮: ଦିଲ୍ଲୀର ଫରିଦାବାଦରେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଜସାନା ଗାଁରେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ଗୁଳି କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡଟି ଘଟିଥିବାର ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ,ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ଜୁଟିଯାଇଛି।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ୍ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ସ୍ବାମ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୩୦ବର୍ଷ। ଘରେ ପଶି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ପ୍ରଥମେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦଉଡ଼ିରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ଗୁଳି କରି ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ,ପୋଲିସ୍ ଉଭୟଙ୍କ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ବାଦଶାହ ଖାନ୍ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି। ଏହା ସହିତ ଆଖପାଖର ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କଠୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଉଛି।

ମୋନିକା ଏବଂ ସୁଖବୀରଙ୍କ ୨୦୧୩ମସିହାରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କିଛି ଦିନ ହେବ ମୋନିକା ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ବାପଘର ପାଖରେ ଏକ ଘର ଭଡ଼ା ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପଡ଼ୋଶୀ ଘର ବାହାରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିରେ ବାଇକରେ ଆସି ୪ଜଣ ପ୍ରଥମେ ଘରେ ପଶୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ଛାନିଆରେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ୍ ଏହି ୪ଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି। ମୃତ ମୋନିକାଙ୍କ ଭାଇ ମନୀଷଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ମୋନିକା ପ୍ରତିଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ୍ଷୀର ନେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୋନିକା ନ ଆସିବାରୁ ସେ ନିଜେ କ୍ଷୀର ଦେବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଦେଖିଥିଲେ ଘରର ସବୁ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ ରହିଛି ଏବଂ ଭିତରେ ୨ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଛି।

ଉଭୟଙ୍କ ହାତ ଏବଂ ଗୋଡ଼କୁ ବାନ୍ଧି ମୁହଁରେ ଟେପ୍ ଲଗାଯାଇଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି କରାଯାଇଛି। ଡବଲ୍ ମର୍ଡ଼ର ଯୋଗୁଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ପୋଲିସ୍ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

   Related Posts