Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସ୍ବାମୀ ଉଠାଇଥିଲେ ଟଙ୍କା, କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମାମଲା

16/11/2019 at 9:21 PM

ସୂର୍ଯ୍ୟନଗର୧୬/୧୧: ଏକ ଅଜବ ପ୍ରକାର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଛୋଟ କଥାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝଗଡ଼ା କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟନଗର କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ଦମ୍ପତି ମିଳିତ ଭାବେ ଏକ ବିଜନେସ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସ୍ତ୍ରୀ ରିଚାଙ୍କୁ  ନ ଜଣାଇ ସ୍ବାମୀ ସଚିନ ଟଙ୍କା ଉଠାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସମେତ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବୋହୂ ରିଚା ଥାନାରେ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି।  ଏହି ପାରିବାରିକ କଳହ ଥାନାରୁ ସିଧା କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ବାମୀ ଓ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ପ୍ରାସାଦରେରେ ରିଚା ଏକ ଏମ୍ପୋରିୟମ ଖୋଲିଥିଲେ। ଏହି ଏମ୍ପୋରିୟମର ଖାତା ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଖୋଲା ଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଖୋଲା ଯାଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରିଚା ନିଜ ନାଁ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଓ ଦିଅରଙ୍କ ନାଁ ଅଧିକୃତ କରିଥିଲେ।  ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ନୋଇଡାର ବାସିନ୍ଦା ରିଚା ସଚିନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହରିପ୍ରଭାତ ଅଞ୍ଚଳରେ ସୂର୍ଯ୍ୟନଗର କଲୋନୀରେ ରୟାଲ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ରହୁଥିଲେ। ୨୦୧୧ ମସିହା ସଞ୍ଜୟ ପ୍ରାସାଦରେ ଏକ ଏମ୍ପୋରିୟମ ଖୋଲିଥିଲେ। ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏମ୍ପୋରିୟମ ନାଁରେ ରିଚା ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିଥିଲେ। ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରିଚା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସଚିନ ଓ ଦିଅର ରବିଶ୍‌ କୁମାରଙ୍କ ନାଁକୁ ଅଧିକୃତ କରିଥିଲେ। ଏମ୍ପୋରିୟମ ନାଁରେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଖୋଲା ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ କୋଟି ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଥିଲା। ସ୍ବାମୀ ଓ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ନ ଜଣାଇ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଥିବା କଥା ରିଚା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts