Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରୀରୁ ଦେଲେ ଇସ୍ତଫା, ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ବସ୍ ବାହାର କଲେ ଏପରି ଆଇଡିଆ

30/11/2021 at 10:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୧୧ : ଆଜିର ସମୟରେ ସରକାର ତ ଛାଡ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଚାକିରୀଟିଏ ମିଳିବା ବି ସହଜ ନୁହେଁ। କଠିନ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ଯାଇ ଲୋକେ ଚାକିରିଟିଏ ପାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଇରାକରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କର ତିନି ଜଣ ପତ୍ନୀଙ୍କ ହେତୁ ସେ ଚାକିରିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୈନିକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ତିନି ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ। ପତ୍ନୀମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେମାନଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେନାବାହିନୀରୁ ବହୁତ କମ୍ ଛୁଟି ପାଆନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଶୋଇବାରେ ଏବଂ ବାକି କାମରେ ସମୟ ବିତାଇଥା’ନ୍ତି। ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇନଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ କଥାମାନି ଇରାକୀ ସୈନିକ ତାଙ୍କ କମାଣ୍ଡରଙ୍କ ନିକଟରେ ଇସ୍ତଫା ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଯାହା ଦେଖି କମାଣ୍ଡର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହା କାହିଁକି କରୁଛନ୍ତି?

ଏହା ପରେ କମାଣ୍ଡର ସେହି ସୈନିକଙ୍କୁ ଡାକି କହିଲେ ମୁଁ ତୁମର ଇସ୍ତଫା ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବି ନାହିଁ। ଇସ୍ତଫା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମର ତିନି ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗର ସମାଧାନ କରିବାର ଆଉ ଏକ ଉପାୟ ଅଛି। ମୁଁ ତୁମକୁ ୧୨ ଦିନ ଛୁଟିରେ ପଠାଉଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ୪ ଦିନ ଲେଖାଏଁ ରୁହ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅ ।

   Related Posts