Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଘରର ଲକ୍ଷ୍ମଣରେଖା ଡେଇଁଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, ପରିବାର ଉପରେ ବିପଦ ଆଶଙ୍କା କରି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ସ୍ବାମୀ

16/04/2020 at 10:23 AM

ମେରଠ ୧୬।୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍ କୁ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଯାହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେରଠ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଏଠାରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଉଲଂଘନ କରିବାକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲିସାଡି ଗେଟ୍ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିନା କାରଣରେ ଘରୁ ବାହାରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ପରିବାରଲୋକ କରୋନାରେ ପୀଡିତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ପୋଲିସ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଲିସାଡି ଗେଟ୍ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଖୁସହାଲ କଲୋନୀର ବାସିନ୍ଦା ଅମଜାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନଯିବାକୁ କହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଉଲଂଘନ କରି ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ସେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବୁଝାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ବୁଝିଲେନାହିଁ ।

ଅମଜାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନଙ୍କର ବିବାହକୁ ପ୍ରାୟ ୨୧ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଲାଣି । ସେ ଶ୍ବଶୁରଘରେ ହିଁ ରୁହନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି ମତାନ୍ତର ଥାଏ ତେବେ ସେ ତାକୁ ପରେ ସମାଧାନ କରିବେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନାରୁ କିଭଳି ବର୍ତ୍ତିବେ ତାହା ଭାବିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଅନେକ ଥର କହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଶୁଣିଲେନାହିଁ । ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଲେ ।

   Related Posts