Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ସ୍ୱାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା : ନା ମାନେ ନା

7/08/2018 at 10:41 AM

ଅବିଶ୍ୱାସରୁ ସବୁ ସରିଗଲା । ପରିକୀୟା ପ୍ରୀତି ନେଇ ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗ୍ରେଟର ନୋଇଡାରେ ଏପରି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି । ଜଣେ ୪୭ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ୩୪ ବର୍ଷୀୟା ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପେର ନିଜେ ମାନସିନ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଗିରିଶ ଭଟ୍ଟନଗର ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମନୀଷା କୋହଲିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମାଟ୍ରିମୋନିଆଲ ସାଇଟ୍ରେ ପରିଚୟ ପରେ ଦୁହଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବାହାଘର ପରେ ଗିରିଶ ତାଙ୍କ ଚାକିରି ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମନୀଷା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଢଉଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହପରଠୁ ତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ବଢିଥିଲା । ଶେଷରେ ତାହା ଚରମ ରୂପ ନେଇଛି । ତେବେ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀକୁ ଏପରି ସନ୍ଦେହର କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଠ ଏବଂ ଠୋସ୍ କାରଣର ପ୍ରମାଣ ଗିରିଶଙ୍କ ପାଖରେ ନଥିଲା । ମହିଳା କାହିଁକି ସଫ୍ଟ ଟାର୍ଗେଟ୍ । ଯଦିଓ ଗିରିଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବି ମନୀଷା ଏକ ଅବାନ୍ତର ଅଭିଯୋଗ ବି କରୁଥିଲେ । ଗିରୀଷ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କକୁ ମନୀଷା ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ । ଏପରି ସନ୍ଦେହ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିରାଟ ସଂକଟର କାରଣ ହୋଇଥିଲା ଆଉ ଶେଷରେ ତାର ଦୁଃଖଦ ଇତି ଘଟିଛି ।

   Related Posts