Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ପତ୍ନୀ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟାକଲା ସ୍ଵାମୀ ,ବାଇକରେ ନେଇ କେନାଲରେ ଦେଲା ଫୋପାଡ଼ି

17/03/2019 at 4:02 PM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୧୭/୩- ଆଉ ଏକ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିର କରୁଣ ପରିଣତି । ସ୍ବାମୀର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା । ପ୍ରେମିକକୁ ମାରି ଫୋପାଡ଼ିଦେଲା ସ୍ଵାମୀ ।

ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ହଂଡ଼ିଆ ରାମନଗରରେ । ଶ୍ୟାମବିହାରୀ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ପାଇଁ ବଳି ପଡ଼ିବା ସେହି ଅଂଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।ମୀରା ନାମକ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ସହିତ ଶ୍ୟାମବିହାରୀର ପ୍ରେମ ହେଲା ପରେ ଲୁଚାଛପା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଏମିତିକି ସ୍ଵାମୀ ନଥିବାବେଳେ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖୁଥିଲେ । ଏହିକଥା ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ ବି କୌଣସି ସୁରାକ ପାଉ ନଥିଲେ ।

ଗାଁ ପାଖରେ ଅର୍କେଷ୍ଟ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ।ରାତିରେ ଫେରିବା ପରେ ଯାହା ଦେଖିଲେ ଗୋଡ଼ ତଳେ ମାଟି ରହି ନଥିଲା । ଶ୍ୟାମବିହାରୀ ଓ ମୀରା ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଦେଖିଥିଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ।

ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଶ୍ୟାମବିହାରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।  ହତ୍ୟାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମୀରା ସହଯୋଗରେ ବାଇକରେ ଶ୍ୟାମବିହାରୀର ଶବକୁ ବାନ୍ଧି କିଛିଦୂରରେ ଥିବା କେନାଲ ନିକଟରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଆସିଥିଲେ ।

ଶ୍ୟାମବିହାରୀ ନିଖୋଜ ହୋଇଯିବା ପାଇଁ ପରିଵାର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ଦେଇଥିଲେ ଏତାଲା । କିନ୍ତୁ ନିଖୋଜ ହେବାର ୨ଦିନ ପରେ ଶ୍ୟାମବିହାରୀର ଶବ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେବାପରେ ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts