Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ମଦ ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟାକଲା ସ୍ବାମୀ

10/11/2019 at 10:09 AM

ନାରାୟଣପାଟଣା ୧୦।୧୧: କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ଧୁଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିତୁରୁଗୁଡି ଗାଁରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅଭାନୀୟ ଘଟଣା ।  ମାତ୍ର ଶହେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ  ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ଧୁଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବି ତୁରୁଗୁଡି ଗାଁରେ  ମାତ୍ର ଶହେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି ସ୍ବାମୀ । ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ସ୍ତ୍ରୀ ୮ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାର ସୂଚନା  ମିଳିଛି ।  ସ୍ଵାମୀକୁ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଶହେ ଟଙ୍କା  ନଦେବାରୁ ମଦୁଆ ସ୍ବାମୀ ନିଜ  ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି । ଗତକାଲି ରବି ମାଣ୍ଡି ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଶବିତା କୁ ୧୦୦ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପତ୍ନି ଟଂକା ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା। ବଚସା ପରିମାଣ ଏତଅଧିକା ହେଲା ଯେ  ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ ନିଜ ହିତହାତ ଜ୍ଞାନ ଭୁଲିଯାଇ ମଦନିଶାରେ ପତ୍ନୀ କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ପତ୍ନିର ଓଢଣିରେ ବେକ ଚିପି ମାରିଦେଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର  ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ସକାଳୁ ପରିବାର ଲୋକେ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସକୁ ସୁଚନା ଦେଇଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗାଁ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଅଭିୟୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts