Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇ ଅପ୍ରାକୃତିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଲେ ସ୍ଵାମୀ, ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କଲେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ସାଙ୍ଗ

12/02/2019 at 8:21 PM

ଭାଗଲପୁର ୧୨/୨- ବିହାର ଭାଗଲପୁରରେ ଘଟିଛି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା । ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ମଦ ପିଆଇ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ରଖିଲେ ଅପ୍ରାକୃତିକ ସମ୍ଵନ୍ଧ ଓ ସାଙ୍ଗ ଜରିଆରେ କଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ ।

ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ, ସେ ରମେଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ । ଶଶ୍ଵରଘର ଲୋକ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ବି ଦେଉଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ବାପଘରୁ ଟଂକା ଆଣିବାକୁ କରୁଥିଲେ ବାଧ୍ୟ । ମହିଳା ଏସବୁ ଘଟଣାକୁ ନୀରବରେ ସହି ଯାଉଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ତାଡ଼ନା ଏତେ ପରିମାଣରେ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେବା କଥା କହିଛନ୍ତି ମହିଳା । ସ୍ଵାମୀ ସବୁବେଳେ ମଦ୍ୟପାନ କରି ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିଲେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା । ଅନେକ ସମୟରେ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେବାକଥା କହିଛନ୍ତି ମହିଳା ।

ସେଦିନ ସ୍ଵାମୀ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ।  ସେମାନେ ବେଡ଼୍ ରୁମରେ ବସି ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ମଦ ପିଇବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେ ମନା କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାଧ୍ୟକରି ପିଆଇଥିଲେ ମଦ ।

ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ମଦ ପିଇସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅପ୍ରାକୃତିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଏହି ପ୍ରକାର ସଂପର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଛନ୍ତି ମହିଳା ।

 

ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସାଙ୍ଗକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ପରିବାରର ଦିଅର-ଶାଶୁ-ଶଶ୍ଵରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

   Related Posts