Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀ ବାପଘରକୁ ଚାଲିଯିବାରୁ ପୁଅକୁ ନେଇ କୂଅକୁ ଡେଇଁଲା ବାପା : ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଗିରଫ ହେଲା ବାପା

8/01/2019 at 5:59 PM

ରାୟଗଡ଼ ୮/୧: ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବାପଘରକୁ ଚାଲିଯିବାରୁ ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ସ୍ବାମୀ ୪ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଧରି କୂଅରେ ଡେଇଁପଡ଼ିଥିଲା। ଏଥରେ ନିରୀହ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ଧରମଜୟଗଡ଼ ବ୍ଲକର ଭାଲୁପଖନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣାରେ ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଭାଲୁପଖନା ବାସିନ୍ଦା ଶନିରାମ ମାଞ୍ଝୀ ୩୦ବର୍ଷର ପତ୍ନୀ ଅନିତା ମାଞ୍ଝୀଙ୍କ ସହ ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିଲେ। ଏସବୁ ସହି ନପାରି ଅନିତା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ନେଇ ବାପଘରକୁ ପଳାଇଥିଲେ। ଘରେ ସ୍ବାମୀ ୪ବର୍ଷର ପୁଅ ପଙ୍କଜଙ୍କ ସହ ଏକା ଥିଲା। ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ପାଖରେ ଥିବା କୂଅରେ ପୁଅକୁ ନେଇ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲା ଶନିରାମ । ଏହି ସମୟରେ ପୁଅର ହାତ ଖସିଯାଇଥିଲା। ପୁଅର ହାତ ଖସିଯିବାରୁ ସେ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଚାଲି ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ ଶିଶୁର ଶବକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଖବର ଦେବାରୁ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଗାଁଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗାଁ ମଝିରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ପିଟୁଥିଲା। ଏସବୁ କାରଣରୁ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତିତ ରହୁଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏଠାରୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସ୍ତ୍ରୀ ବାପ ଘରକୁ ଯିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଦ୍ଭୁତ ଆଚରଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା।

   Related Posts