Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଭାଉଜ ସହ ଦିଅରର ଅବୈଧ ସଂପର୍କରୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ସ୍ଵାମୀ ବନ୍ଧୁକ ସହ ଥାନାରେ କଲେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

16/03/2019 at 9:03 PM

ଭାଗଲପୁର ୧୬/୩- ଭାଉଜ-ଦିଅର ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଗୁଳିମାଡ଼ କଲା ଭାଇ । ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ସନ୍ଦେହରେ ଗୁଳିକରି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ଭାଇ ।

ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭାଗଲପୁରରେ । ଭାଗଲପୁର ଥାନାରେ ଘନଶ୍ୟାମ ଦାଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜର ବନ୍ଧୁକ ସହ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ । ସେ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସାନଭାଇକୁ ଗୁଳି କରିଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା କଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲା ।

ବିନ୍ଦୁ ଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତର ସ୍ତ୍ରୀ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘନଶ୍ୟାମ ଓ ବିନ୍ଦୁଙ୍କର ୪ଟି ପିଲାଥିବା କଥା ପୋଲିସ କହିଛି । କିନ୍ତୁ ଘନଶ୍ୟାମ  ଥିଲା      ବେରୋଜଗାର ଓ ଅନେକ ସମୟରେ ଘରେ ରହୁ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଘନଶ୍ୟାମ ସବୁବେଳେ ବିନ୍ଦୁକୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା । ତା ସାନଭାଇ ନିର୍ମଳ ସହ ବିନ୍ଦୁର ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ଅଛି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା ।

ଘଟଣାଦିନ ଘନଶ୍ୟାମ ଆଧାର କାର୍ଡ଼ କରିବାକୁ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦିନରେ ଆସି କୁଆଡ଼େ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ଘନଶ୍ୟାମ ରାତିରେ ପୁଣିଥରେ ଆସିଥିଲା । ସେତେବେଳକୁ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ସେ ବିନ୍ଦୁ ଶୋଇଥିବା ଘରକୁ ଯାଇ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳି କରିଥିଲେ । ଏହି ଗୁଳିର ଆଓ୍ଵାଜ ଶୁଣି ସାନଭାଇ ଆସି ପହଂଚିଥିଲା । ଘମନଶ୍ୟାମ ନିର୍ମଳକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା । ନିର୍ମଳ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପଛେପଛେ ଦୌଡ଼ି ୪ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି କରିଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ଘନଶ୍ୟାମ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଘନଶ୍ୟାମ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି । ଅନ୍ୟପଟରେ ନିର୍ମଳ ଓ ବିନ୍ଦୁକୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସଂଙ୍କଟାପନ୍ନ ଥିବା ନିର୍ମଳର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts