Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ମଦ ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବି ଭଡ଼ାରେ ଲଗାଇବାକୁ ପଛାଇଲା ନାହିଁ ଘୋଡ଼ାମଦୁଆ ସ୍ଵାମୀ, ମାସେ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ

19/12/2018 at 7:17 PM

କୈଥଳ ୧୯/୧୨- ନିଶାମଣିଷକୁ ଖରାପବାଟରେ ନେଇଯାଏ । ନିଶା ପାଇଁ ମଣିଷ ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧ କରିବାକୁ ବି ପଛାଏ ନାହିଁ । ନିଶାପାଇଁ ମଣିଷ ନିଜର ଧନ ସଂପତ୍ତି ହରାଇ ନିସ୍ଵ ହୋଇଯିବାର ଅନେକ ଉଦାହରଣ ଅଛି । ସବୁ ହରେଇସାରିବା ପରେନିଶା ଖାଇବା ପାଇଁ ଯଦି ପଇସା ନ ଥିବ କଣ କରିବ ବିଚରା କହିଲେ ??

ଆସନ୍ତୁ ସେମିତି ଜଣେଘୋଡ଼ାମଦୁଆ ସ୍ବାମୀ ବାବଦରେ ଜାଣିବା, ଯିଏ ନିଶା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଅନ୍ୟଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୋଲିସକର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହାତରେ ଟେକିଦେଲା । ଶେଷରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଦେହ ବଦଳରେ ମଦ ପିଇବା କେମିତି ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗାଜାଣିବା।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ହରି୍ୟାଣାରକୈଥଳ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଜଣେ ମଦୁଆ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଚିହ୍ନାହୋଇଥିଲାଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀହ୍କ ସହ । କିଛିଦିନ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଦୁଇଜଣ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ସାଙ୍ଗହୋଇ ମଦ୍ୟପାନ  ବିକରୁଥିଲେ ।

ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରତ୍ୟକଦିନମଦ ପିଉଥିବାରୁ ପଇସାପତ୍ର ପାଖରେ ରହୁ ନ ଥିଲା । ସେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଧାର କରଜ କରି ଋଣଗ୍ରସ୍ତହୋଇଯାଇଥିଲାଯେ, ସେମାନଙ୍କୁ ବି ଲୁଚି ବୁଲୁଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ କୌଣସି କାମଧନ୍ଦା ବି କରୁନ ଥିଲେ ।

ଦିନେ ତାଙ୍କ ସହ ଘନିଷ୍ଠହୋଇଥିବା ପୋଲିସଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବଟିଏ ଦେଲେ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେବେବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହା ବଦଳରେ କିଛି ଅର୍ଥ ବି ଦାବୀ କରିଥିଲେ । ଅବସର ନେଇଥିବା ପୋଲିସକର୍ମୀ ବିରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କିଛିଦିନ ହେବ ମରିଯାଇଥିଲା ।

ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମହିଳାଙ୍କୁନେଇ ସେଇ ପୋଲିସଙ୍କ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଆସିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କୁ ଏ ବାବଦରେ କିଛି ଜଣା ନ ଥିଲା ।ମହିଳାଙ୍କୁଛାଡ଼ିଚାଲିଆସିବା ପରେ  ସେହି ବୟସ୍କ ପୋଲିସକର୍ମୀ ତାଙ୍କୁବନ୍ଦୀ କରି  ଗୋଟେ ଘରେ ରଖିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସହଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଏହିଭଳି ପରିସ୍ଥିତରେ ମହିଳା ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇପଳାଇଆସି ପୋଲିସରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଓ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୋଲିସକର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଆଗରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମଦପିଇବାକୁନେଇ ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ା ଲାଗି ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଚାଲିଯାଇଥିଲା । ମାସକ ପୂର୍ବରୁ ପୁଣିଥରେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା କଥା ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

   Related Posts