Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରୋଗୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ରିକେଟ ବଲ୍ ଭଳି ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍, ଆଇଜିଆଇଏମଏସରେ ଅପରେସନ କରି ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ୧୬ରୁ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କୀର୍ତ୍ତିରାଜି, କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମାନିବାକୁ ASI ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀର କାନ କାଟି ସୁନାର କାନଫୁଲ ନେଇଗଲା ସ୍ୱାମୀ ; କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

23/01/2019 at 1:21 PM

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ୨୩/୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦାଦରୀ ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାନ କାଟି ଦେଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନା ଆସିଛି | ମହିଳାଙ୍କ ଭୁଲ କଣ ଥିଲା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ମହିଳାଙ୍କ ଭୁଲ ଥିଲା ଏତିକି ଯେ, ସେ ସ୍ୱାମୀକୁ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେଇନଥିଲେ | ଏଥିରେ ରାଗି ଯାଇ ମଦୁଆ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀର ଦୁଇଟି ଯାକ କାନ କାଟିଦେଇ ସ୍ତ୍ରୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ସୁନାର କାନଫୁଲ ନେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲା | ଏନେଇ ମହିଳା ମଦୁଆ ସ୍ୱାମୀ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ଏତଲା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ଦାଦରୀ ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ଛୋଟ ପାନ ଦୋକାନ କରି ପରିବାର ଭରଣ ପୋଷଣ କରନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କ ମଦୁଆ ସ୍ୱାମୀ ସବୁବେଳେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥାଏ | ସେ କିଛି କାମ ଧନ୍ଦା କରେନାହିଁ କି ଘର କାମରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେନାହିଁ | ସେ ସବୁବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥାଏ | ଏହାସହ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଛଡେଇ ନେଇଯାଏ |

ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ରାଜି ନହେବାରୁ ମଦୁଆ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କାନରେ ପିନ୍ଧିଥିବା କାନଫୁଲ ମାଗିଥିଲେ | କାନଫୁଲ ଦେବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏକ ଧାରୁଆ ଛୁରୀରେ ସ୍ତ୍ରୀର କାନ କାଟିଦେଇ କାନଫୁଲ ନେଇ ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା |

ମହିଳାଙ୍କ କାନରୁ ରକ୍ତ ବୋହୁଥିଲା | ମହିଳା ପାଖ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଥାନାରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆହତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଦୁଆ ସ୍ୱାମୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

   Related Posts