Saturday, March 23, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାକୁ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ, ବିରୋଧ କରିବାରୁ କାଟିଦେଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ହାତର ଶିର

ହୋଶିୟାରପୁର  ୧୧/୧- ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ । ବିରୋଧ କରିବାରୁସ୍ଵାମୀ କାଟିଦେଲେ  ମହିଳାଙ୍କ ହାତର ଭେନ୍ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯୁବକ ହୋଇଗଲେ ଫେରାର, ଗ୍ରାମବାସୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ପଠାଇଲେ ହସପିଟାଲ ।

ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଂଜାବର ହୋଶିୟାରପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବାରୁ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ଼ କରିପାରିନାହିଁ ।

ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି-ଫିଲ୍ଲୌର ଅଂଚଳର ଅଜୟ କୁମାର ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟଆସାମୀ । ମହିଳା ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କୁ ୧୫ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର ୭/୮ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବାପରେ ସବୁ ବଡ଼ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ସବୁବେଳେ ଅଜୟ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲା ।

ଶେଷରେ ଅଜୟ ଭଲପାଉଥିବା ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଅଜୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଅଜୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ଜାଗାକୁ ନେଇ ପ୍ରବଳ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ହାତର ଭେନ୍ କାଟିଦେଇଥିଲେ । ଅଜୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସେଇଠି ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାରକରି ସ୍ଥାନୀୟ ହସପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲା । ପରେ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

213 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର