Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାକୁ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ, ବିରୋଧ କରିବାରୁ କାଟିଦେଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ହାତର ଶିର

11/01/2019 at 8:31 PM

ହୋଶିୟାରପୁର  ୧୧/୧- ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଯୁବକ । ବିରୋଧ କରିବାରୁସ୍ଵାମୀ କାଟିଦେଲେ  ମହିଳାଙ୍କ ହାତର ଭେନ୍ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯୁବକ ହୋଇଗଲେ ଫେରାର, ଗ୍ରାମବାସୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ପଠାଇଲେ ହସପିଟାଲ ।

ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଂଜାବର ହୋଶିୟାରପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବାରୁ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ଼ କରିପାରିନାହିଁ ।

ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି-ଫିଲ୍ଲୌର ଅଂଚଳର ଅଜୟ କୁମାର ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟଆସାମୀ । ମହିଳା ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କୁ ୧୫ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର ୭/୮ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବାପରେ ସବୁ ବଡ଼ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ସବୁବେଳେ ଅଜୟ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲା ।

ଶେଷରେ ଅଜୟ ଭଲପାଉଥିବା ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଅଜୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଅଜୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ଜାଗାକୁ ନେଇ ପ୍ରବଳ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ହାତର ଭେନ୍ କାଟିଦେଇଥିଲେ । ଅଜୟଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସେଇଠି ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାରକରି ସ୍ଥାନୀୟ ହସପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲା । ପରେ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts