Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ସାଙ୍ଘାତିକ ! ମୋବାଇଲ ପାସୱାର୍ଡ଼ ନଦେବାରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ

18/01/2019 at 3:58 PM

ଲୋମ୍ବୋକ ୧୮/୧ : ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟମୋଟ ଝଗଡା ହେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା | ସବୁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ | ଛୋଟମୋଟ ଝଗଡା ହେଲେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଗଭୀର ହୋଇଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ସାମାନ୍ୟ କଥାରୁ ବଡ ଧରଣର ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ | ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଲୋକଲୋଚନାକୁ ଆସିଛି |

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ତେବେ ହତ୍ୟାର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋଶ ଉଡିଯିବ | ସ୍ୱାମୀ ମୋବାଇଲର ପାସୱାର୍ଡ଼ ନଦେବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜିଅନ୍ତା ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ଡେଡ଼ି ପୁରନାମା | ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୬ ବର୍ଷ | ଡେଡ଼ି ତାଙ୍କ ଘର ଛାତ ମରାମତି କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଲହାମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲର ପାସୱାର୍ଡ଼ ମାଗିଥିଲେ | ଡେଡ଼ି ପାସୱାର୍ଡ଼ ଦେବାକୁ ମନାକରିଦେବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ବଚସା ଏତେ ଆଗକୁ ବଢିଗଲା ଯେ, ଡେଡ଼ି ଇଲହାମଙ୍କୁ ମାରପିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଇଲହାମ ଡେଡ଼ି ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପକାଇ ତାଙ୍କୁ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ଡେଡ଼ିଙ୍କ ଶରୀରର ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ଜଳିଯାଇଥିଲା | ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟଙ୍କ ଝଗଡା ଭୟଙ୍କର ରୂପ ସେତେବେଳେ ନେଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଡେଡ଼ି ଇଲହାମଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ଇଲହାମ ପାଖରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ କେନରୁ ସ୍ୱାମୀ ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଲାଇଟରରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ଘରୁ ନିଆଁ ଏବଂ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିବା ଦେଖି ଓଜି ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ପାଇଁ ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଡେଡ଼ିଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପାଣି ଢାଳି ନିଆଁ ଲିଭାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ କେରୁଆକ ସ୍ଥିତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଇନ ପରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |  

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଡେଡ଼ିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଲହାମଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts