Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ସାଙ୍ଘାତିକ ! ମୋବାଇଲ ପାସୱାର୍ଡ଼ ନଦେବାରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ

18/01/2019 at 3:58 PM

ଲୋମ୍ବୋକ ୧୮/୧ : ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟମୋଟ ଝଗଡା ହେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା | ସବୁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ | ଛୋଟମୋଟ ଝଗଡା ହେଲେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଗଭୀର ହୋଇଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ସାମାନ୍ୟ କଥାରୁ ବଡ ଧରଣର ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ | ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଲୋକଲୋଚନାକୁ ଆସିଛି |

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ତେବେ ହତ୍ୟାର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋଶ ଉଡିଯିବ | ସ୍ୱାମୀ ମୋବାଇଲର ପାସୱାର୍ଡ଼ ନଦେବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜିଅନ୍ତା ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ଡେଡ଼ି ପୁରନାମା | ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୬ ବର୍ଷ | ଡେଡ଼ି ତାଙ୍କ ଘର ଛାତ ମରାମତି କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଲହାମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲର ପାସୱାର୍ଡ଼ ମାଗିଥିଲେ | ଡେଡ଼ି ପାସୱାର୍ଡ଼ ଦେବାକୁ ମନାକରିଦେବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ବଚସା ଏତେ ଆଗକୁ ବଢିଗଲା ଯେ, ଡେଡ଼ି ଇଲହାମଙ୍କୁ ମାରପିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଇଲହାମ ଡେଡ଼ି ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପକାଇ ତାଙ୍କୁ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ଡେଡ଼ିଙ୍କ ଶରୀରର ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ଜଳିଯାଇଥିଲା | ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟଙ୍କ ଝଗଡା ଭୟଙ୍କର ରୂପ ସେତେବେଳେ ନେଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଡେଡ଼ି ଇଲହାମଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ଇଲହାମ ପାଖରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ କେନରୁ ସ୍ୱାମୀ ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଲାଇଟରରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ଘରୁ ନିଆଁ ଏବଂ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିବା ଦେଖି ଓଜି ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ପାଇଁ ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଡେଡ଼ିଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପାଣି ଢାଳି ନିଆଁ ଲିଭାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ କେରୁଆକ ସ୍ଥିତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଇନ ପରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |  

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଡେଡ଼ିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଲହାମଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts