Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଗୋଟିଏ ହାତରେ ସ୍ତ୍ରୀର କଟାମୁଣ୍ଡ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ଫାର୍ସା, ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଯୁବକ କହିଲେ, ମୁଁ ହତ୍ୟାକାରୀ ମୋତେ ଗିରଫ କର’

9/10/2020 at 1:30 PM

ବାନ୍ଦା ୯।୧୦: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବାନ୍ଦାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗଳାକାଟି ଅଚି ନୃସଂଶ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଟା ମୁଣ୍ଡ ଧରି ଦୁଇ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତରେ ମହିଳାଙ୍କ କଟା ମୁଣ୍ଡ ଦେଖି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ପଚରାଉଚରା କରାଗଲା ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ଘଟଣାଟି ବବେରୁ ଥାନା ନେତାନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି । ଏହି ଅଞ୍ଚଳର କିନ୍ନାର ଯାଦବ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିମଳା ଦେବୀଙ୍କର ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ରବିଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ଥିଲା । କିନ୍ନାର ତାହାକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିଲା ।

ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ କୋଚିଂ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । ସକାଳ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୯ଟା ବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ରବି ତାଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରବିଙ୍କ ସହ ଏକାକୀ ଦେଖି କିନ୍ନାର ଖୁବ୍ ରାଗିଯାଇଥିଲେ । ସେ ଘରେ ଥିବା ଫାର୍ସାରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣରେ ତାଙ୍କ ଗଣ୍ଡିରୁ ମୁଣ୍ଡ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ରବିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିନ୍ନାର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲ । ଆକ୍ରମଣରେ ରବି ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଲହୁଲୁହାଣ ଅବସ୍ଥାରେ ରବି ସ୍ତ୍ରୀର କଟା ମୁଣ୍ଡ ଧରି ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।  ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଫାର୍ସା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ସ୍ତ୍ରୀର କଟାମୁଣ୍ଡ ନେଇ ଥାନାରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲା ।  ଥାନାରେ ସବୁ କଥା କହିବା ପରେ କିନ୍ନାର ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲା ।  ଏହାପରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।  ଆହତ ରବିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ।

   Related Posts