Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦୦ ଜିଲ୍ଲାର କଲେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସେବାୟତ ପରିବାରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କଲା ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • କୋଭିସିଲ୍ଡର ଦୁଇ ଡୋଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ରହିବ ୧୨ ରୁ ୧୬ ସପ୍ତାହ, ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଵୀକାର କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||
  • କରୋନା ଲଢେଇରେ ମିଳିଲା ତୃତୀୟ ଅସ୍ତ୍ର ! ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ବଜାରରେ ମିଳିବ ସ୍ପୁଟନିକ୍-ଭି, ଜୁଲାଇରେ ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଉତ୍ପାଦନ
  • ||
  • ପାଟନା : ମେ’ ୨୫ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟରେ ବଢିଲା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଟିଭି ଅଭିନେତା ରାଜୀବ ପାଲ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଜା, ବାଣ, ବରଯାତ୍ରୀ ବିନା ବାହାଘର, ବାଇକ୍‌ରେ କନ୍ୟାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଷଣ୍ଢ ବୋଝେଇ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଗୋଟିଏ ଷଣ୍ଢ ମୃତ, ୨ଟି ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦୬୪୯ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ତଉକ୍ତେ’, ଓଡିଶା ଉପରେ କଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ
  • ||

ପ୍ରେମିକା ପତ୍ନୀକୁ କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ରାକ୍ଷସ ବାପାର କାରନାମା ସମ୍ପର୍କରେ ସାକ୍ଷୀ ଦେଉଛି ୩ ବର୍ଷର କୁନିଝିଅ

14/02/2019 at 6:44 PM

ସମ୍ବଲପୁର୧୪|୨; ଆଜି ପ୍ରେମର ଦିବସ ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍‌ ଡେ। ୪ବର୍ଷ ତଳେ ଆଜିର ଦିନରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ବାହା ହୋଇଥିବା, ପ୍ରେମିକ ସ୍ବାମୀ ପତ୍ନୀକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜଳାଇ ପୋଡିମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛି। ଆଉ ଏହି ସବୁ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟର ମୁକ ସାକ୍ଷୀ ହୋଇଛି ତିନିବର୍ଷର ଝିଅ ।

ଆଜି ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ମାନେ  ସାରାଦିନ ପ୍ରେମ ରାଇଜରେ ବୁଡି ରହିଥିବା ବେଳେ, ସମ୍ବଲପୁର ହୀରାକୁଦରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା। ୪ବର୍ଷ ତଳେ ଆଜିର ଦିନରେ ବାହା ହୋଇ, ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପତ୍ନୀ ରୁପେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ପ୍ରେମିକ ସ୍ବାମୀ ସ୍ମତିରଞ୍ଜନ ନାୟକ କରିଛି ବିଭତ୍ସ କାଣ୍ଡ। ଯୌତୁକ ଲୋଭରେ ନିଜ ବାପା ମାଆ କଥାରେ ପଡି, ପ୍ରଥମେ ପତ୍ନୀ  ଜ୍ୟୋର୍ତୀମୟୀ ନାୟକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିବା ପରେ, ସିଡିରେ ଘୋଷାଡି ନେଇ, ଛାତ ଉପରେ ଗୋଡହାତ ବାନ୍ଧି କିରୋସିନି ପକାଇ ପୋଡିମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛି।

ଆଉ ମାଆର ବିକଳ ଚିକ୍ତାର ଶୁଣି, ୩ବର୍ଷର କୁନିଝିଅ ଧାଇଁ ଗଲାବେଳକୁ ମାଆର ପୁରା ଶରୀରରେ ହୁତ୍‌ହୁତ୍‌ ହୋଇ ନିଆଁ ଜଳୁଥିବା ଦେଖି ଘର ଭିତରକୁ ଧାଇଁ ଆସିଥିଲା। ପଡୋଶୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି,ପ୍ରଥମେ ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନ,ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ମାଆକୁ ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେବା ସହ, ଆମ୍ବୁଲାନ୍‌ସ ଡକାଇ,ଜ୍ୟୋର୍ତୀମୟୀକୁ ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ଶରୀରର ୭୦ପ୍ରତିଶତ ହୋଡିଯାଇଥିବା, ସେଠାରେ ସେ ଏବେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛି। ଏହି ବିଭତ୍ସ ଘଟଣାର ଏକମାତ୍ର ସାକ୍ଷୀ ହେଉଛି,ଜ୍ୟୋର୍ତୀମୟୀ ଓ ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନଙ୍କ ୩ବର୍ଷର କୁନିଝିଅ। ମା ପୋଡିଗଲେ କଣ ହେବ ପରିଣତି ତାହା ଜାଣିନି ଏହି କୁନି ଝିଅ । ସେଥିପାଇଁ ବାପା କେମିତି ମାକୁ କିରୋସିନ ପକାଇ ମାଚିସ ଲଗାଇଦେଲେ ସେ ବିଷୟରେ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି ସବୁ କଥା କହୁଛି ।

ହୀରାକୁଦ ଭିଏସ୍‌ଏସ୍‌ ନଗରରେ ରହୁଥିବା ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନଙ୍କ ପାଖ ପଡୋଶୀ ମାନେ, ପ୍ରଥମେ  ଯୌତୁକଲୋଭୀ ସ୍ବାମୀ,ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ମାଆଙ୍କୁ ଉତ୍ତମମଧ୍ୟମ ଦେବାପରେ, ହୀରାକୁଦ ଥାନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍‌ ଏ ନେଇ ଏକ ହତ୍ୟାଉଦ୍ୟମ,ଯୌତୁକ ନିରୋଧ ଆଇନ ଅନୁସାରେ ମକଦ୍ଦମା କରି, ତିନିଜଣକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି। ପ୍ରେମ ଦିବସ ଭଳି ଏକ ଦିନରେ, ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ, ପ୍ରେମିକ ସ୍ବାମୀ ଏଭଳି ଢଙ୍ଗରେ ଜୀଅନ୍ତା ପୋଡି ମାରିବା ଉଦ୍ୟମକୁ ସବୁ ସ୍ତରରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି। ହେଲେ ଏବେ କୁନିଝିଅ ଖୋଜୁଛି ତା ମାଆକୁ,ଯାହାକି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ହୋଇଛି । ଅପରପକ୍ଷରେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ମୃତି କହିଛି ଯେ, ସେ ତା ବାପା ଓ ମାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିବାବେଳେ ଜ୍ୟୋତି ନିଜେ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲା ।

ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍‌ ଡେ ରେ, କେଉଁଠି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ ଭିଡ ତ, କେଉଁଠି ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକାକୁ ସାମାନ୍ୟ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଜୀଅନ୍ତା ପୋଡି ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ

   Related Posts