Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଶିଳପୁଆରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ, ମାରିବା ପରେ ନିଜେ ଲଗାଇଦେଲା ଫାଶୀ

5/04/2020 at 1:00 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୫।୪: ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ବେଳେ ହରିୟାଣାର ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଘରୋଇ ହିଂସାକାଣ୍ଡି ଘଟମା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଗଢୀ ହରସରୁ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଶିଳପୁଆରେ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛି । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୃତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅ ଏହି ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ବାସିନ୍ଦା ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ମେକାନିକ୍ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେ ସେଠାରେ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ରହିଆସୁଥିଲେ । ଝିଅଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ବାପା ସବୁବେଳେ ମା’ଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ । ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନକେ ସମୟରେ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା । ତେବେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ବାପା ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ଘଟଣା ଦିନ ବାପା-ମା’ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ବାପା ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ରୁମ୍ ରେ ବନ୍ଦ କରି ବାହାରୁ ତାଲା ପକାଇଦେଇଥିଲେ ।

ଝିଅଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଏହାପରେ ବାପା ବାହାରେ ପଡିଥିବା ଶିଳପୁଆରେ ମା’ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ମା’ଙ୍କର ସେହିଠାରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ବାପା ବାଥରୁମରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ମୃତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରମୋଦ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲା ।

   Related Posts