Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

ରାଗି ଗଲେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର : ବର ସାମ୍ନାରେ ଡିଲିଟ୍ କଲେ ସବୁ ଫଟୋ…

1/10/2021 at 12:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୯: ସାଧାରଣତଃ ସବୁ ବିବାହରେ ଜଣେ ନା ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଥାନ୍ତି।ହେଲେ ଏବେ ଏମିତି ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ପଢ଼ିବାପରେ ଆପଣ ମାନେ ବିବାହରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଙ୍କୁ ଅପମାନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶହେ ଥର ଭାବିବେ। ହେଲେ ପ୍ରକୃତରେ ବିବାହକୁ ଆସିଥିବା ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ବିବାହ ସମୟରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଇନଥିଲା, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅପମାନିତ କରିଥିଲା ଓ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେ ବରର ସାମ୍ନାରେ ସବୁ ଫଟୋକୁ ଡିଲିଟ୍ କରି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେଠାକୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏନେଇ ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କୌଣସି ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ନୁହନ୍ତି, ବରଂ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଡଗ୍ ଗ୍ରୁମର୍ ଅର୍ଥାତ୍‌ କୁକୁରର ଦେଖା ଚାହା କରିଥାଏ । ଯିଏକି ଫେସବୁକ୍ ଓ ଇନଷ୍ଟ୍ରାଗ୍ରାମରେ କୁକୁର ମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଟଙ୍କା ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ବିବାହରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଏ କାମ ଜଣା ନୁହଁ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପରଫେକ୍ସନ୍ ର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ।

ତେବେ ସେ କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟ ମୁତାବକ, ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ୨୫୦ ଡଲାର୍ (୧୮,୫୫୧ ଟଙ୍କା)ରେ ବିବାହ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ସେ ପାଖାପାଖି ୧୧ ଟା ସମୟରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଯାହାକି ପ୍ରାୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍ ରେ ସରିବାର ଥିଲା । ହେଲେ ୫ଟା ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ତାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ, ସେ କୁଆଡେ ଯାଇପାରିବେନି । କାରଣ ଅତିଥି ମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଇବାର ଅଛି । ଏପରିକି ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଟେବୁଲ ବି ଖାଲି ଛଡ଼ାଗଲା ନାହିଁ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ଏସି ବି ନଥିଲା । ଫଳରେ ବହୁତ ଗରମ ବି ହେଉଥିଲା। ଆଖପାଖରେ ପାଣି ବି ନଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ବରକୁ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ୨୦ ମିନିଟ୍ ର ବ୍ରେକ୍ ଦରକାର । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସେ କିଛି ଖାଇ ନେବେ । ହେଲେ ବର ସଫା ସଫା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଆଉ କହିଥିଲେ ତୁମେ ଫଟୋ ଉଠାଅ ନଚେତ୍ ବିନା ଟଙ୍କାରେ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଅ । ଏପରି କହିବା ପରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର୍ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ରାଗରେ ଆସି ବର ସାମ୍ନାରେ ସବୁ ଫଟୋକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।  

   Related Posts