Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ଘର ଓ ଦୋକାନ ବାହାରୁ ମାନବ ଖପୁରୀ ଏବଂ ହାଡ ଜବତ : ଷ୍ଟିଲ ତାରରେ ବନ୍ଧାଯିବା ସହ ଉପରେ ପଡିଛି ହଳଦିଆ ଓ ଲାଲ ପାଉଡର

8/08/2020 at 8:27 PM

ଦିଣ୍ଡିଗୁଲ ୦୮/୦୮ : ତାମିଲନାଡୁର ଦିଣ୍ଡିଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ପାଲାନି ଦେବଙ୍ଗର ରାସ୍ତାରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦିନ ଥିଲା | ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ଅନେକ ଲୋକ  ଓ ଦୋକାନୀ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଅଗଣାରେ ମାନବ କଙ୍କାଳର ଅଂଶବିଶେଷ ପାଇଥିଲେ | ଏହାର କିଛି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଖପୁରୀଗୁଡିକରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ହାଡ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିଲା | ଷ୍ଟିଲ ତାରରେ ଏଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଖପୁରୀଗୁଡିକରେ ହଳଦିଆ, ନାଲି ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ପାଉଡରର ଆସ୍ତରଣ ଥିଲା ଏବଂ ଘର ଓ ଦୋକାନର କବାଟ ଖୋଲିବା ଠିକ ପୂର୍ବରୁ ଏଗୁଡ଼ିକୁ ସତର୍କତାର ସହ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଏଗୁଡିକ ୩ଟି କୋଠା ଓ ଗୋଟିଏ ଦୋକାନ ସାମ୍ନାରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଲୋକେ ଏଗୁଡିକ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କିଏ ଏବଂ କାହିଁକି ଏଭଳି କରିଛି କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜାଣିପାରିନଥିଲେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଖପୁରୀଗୁଡିକ ଚାରିଟି ଘର ବାହାରେ ଏବଂ ଏକ ରାସନ ଦୋକାନ ବାହାରେ ରଖାଯାଇଥିଲା ଯାହାକୁ ଜଣେ ଦମ୍ପତ୍ତି ଚଳାନ୍ତି | 

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଟିଏନ୍ଏମ୍ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇନାହିଁ ଏବଂ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ଏହି ଘଟଣାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି |

ଖପୁରୀଗୁଡିକୁ ସେଠାରୁ ଉଠେଇ ଦିଆଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏନେନି ସହରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଛି | କେହି ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଗୁଣି ଗାରେଡି କରିଥିବା ଲୋକେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ ଯେ ଏହିସବୁ କୌଣସି ରୀତିନୀତି ପାଇଁ କରାଯାଇଛି ନା କେହି ଥଟ୍ଟାରେ କରିଛି | ଆଉ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ଯୁବକ ଏହିଭଳି କାମ କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | କାରଣ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀର ଯୁବକଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା | ସେମାନେ ହୁଏତ ଏହିସବୁ କରିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

   Related Posts