Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରୋସରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଗାଡିରେ ଥିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ଘର ଓ ଦୋକାନ ବାହାରୁ ମାନବ ଖପୁରୀ ଏବଂ ହାଡ ଜବତ : ଷ୍ଟିଲ ତାରରେ ବନ୍ଧାଯିବା ସହ ଉପରେ ପଡିଛି ହଳଦିଆ ଓ ଲାଲ ପାଉଡର

8/08/2020 at 8:27 PM

ଦିଣ୍ଡିଗୁଲ ୦୮/୦୮ : ତାମିଲନାଡୁର ଦିଣ୍ଡିଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ପାଲାନି ଦେବଙ୍ଗର ରାସ୍ତାରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦିନ ଥିଲା | ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ଅନେକ ଲୋକ  ଓ ଦୋକାନୀ ସେମାନଙ୍କ ଘର ଅଗଣାରେ ମାନବ କଙ୍କାଳର ଅଂଶବିଶେଷ ପାଇଥିଲେ | ଏହାର କିଛି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଖପୁରୀଗୁଡିକରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ହାଡ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିଲା | ଷ୍ଟିଲ ତାରରେ ଏଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଖପୁରୀଗୁଡିକରେ ହଳଦିଆ, ନାଲି ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ପାଉଡରର ଆସ୍ତରଣ ଥିଲା ଏବଂ ଘର ଓ ଦୋକାନର କବାଟ ଖୋଲିବା ଠିକ ପୂର୍ବରୁ ଏଗୁଡ଼ିକୁ ସତର୍କତାର ସହ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଏଗୁଡିକ ୩ଟି କୋଠା ଓ ଗୋଟିଏ ଦୋକାନ ସାମ୍ନାରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଲୋକେ ଏଗୁଡିକ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କିଏ ଏବଂ କାହିଁକି ଏଭଳି କରିଛି କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜାଣିପାରିନଥିଲେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଖପୁରୀଗୁଡିକ ଚାରିଟି ଘର ବାହାରେ ଏବଂ ଏକ ରାସନ ଦୋକାନ ବାହାରେ ରଖାଯାଇଥିଲା ଯାହାକୁ ଜଣେ ଦମ୍ପତ୍ତି ଚଳାନ୍ତି | 

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଟିଏନ୍ଏମ୍ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇନାହିଁ ଏବଂ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ଏହି ଘଟଣାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି |

ଖପୁରୀଗୁଡିକୁ ସେଠାରୁ ଉଠେଇ ଦିଆଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏନେନି ସହରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଛି | କେହି ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଗୁଣି ଗାରେଡି କରିଥିବା ଲୋକେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ ଯେ ଏହିସବୁ କୌଣସି ରୀତିନୀତି ପାଇଁ କରାଯାଇଛି ନା କେହି ଥଟ୍ଟାରେ କରିଛି | ଆଉ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ଯୁବକ ଏହିଭଳି କାମ କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | କାରଣ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀର ଯୁବକଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା | ସେମାନେ ହୁଏତ ଏହିସବୁ କରିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

   Related Posts