Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ପରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ କରାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ହୁମା କ୍ୟୁରେଶୀ: କହିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବି

1/06/2021 at 10:02 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ମହାମାରୀରେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ନିଃସ୍ୱାର୍ଥପର ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସେବା କରୁଛନ୍ତି, ସାରା ଦେଶରେ ତାଙ୍କୁ  ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁମା କ୍ୟୁରେଶି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସୋନୁ ସୁଦ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଛିଡା ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଦେଶର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଏକ ଉଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ କେଉଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଜଣେ ଭଲ ରାଜନେତା ହୋଇପାରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ? କୌଣସି ସମୟ ନ ନେଇ ହୁମା ତୁରନ୍ତ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ।

ହୁମା କ୍ୟୁରେଶି କହିଛନ୍ତି, ‘ଯଦି ମୁଁ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କୁହେ, ତେବେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ସୋନୁ ସୁଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଛିଡା ହେବା ଉଚିତ୍। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବି, ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ସେ ଆମର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବ।‘ ଆଜିକାଲି ହୁମା ସୋନିଲିଭ୍ ରେ ଏକ ୱେବସିରିଜ୍ ‘ମହାରାଣୀ’ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ସିରିଜ୍ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ଉଚିତ।

   Related Posts