Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ମୋଦି ପଠାଇଛନ୍ତି ଟଙ୍କା ,ବିଦେଶରୁ କଳାଧନ ଫେରିଆସିଛି କହି ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଆସୁଥିବା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ ହୁକୁମ ସିଂ – ହେଲେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଜଣା ପଡିଲା ଏହି କଥା

22/11/2019 at 10:53 PM

ଭୋପାଳ ୨୨।୧୧ – ମୋଦି ପଠାଇଛନ୍ତି ଟଙ୍କା ।ବିଦେଶରୁ କଳାଧନ ଫେରିଆସିଛି । ଆଉ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମୁତାବକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଛନ୍ତି ।ତେଣୁ ସେ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କୁଆଡୁ ଟଙ୍କା ଆସୁଛି ସେ କଥା ଚିନ୍ତା ନ କରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଚାଲିଛନ୍ତି ।ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ମୋ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଛନ୍ତି । ବିଦେଶରୁ କଳାଧନ ଫେରିଆସିଥିବାରୁ ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଆସୁଛି ।ଏହା ଭାବି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଭିଣ୍ଡ୍‌ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହୁକୁମ ସିଂହ ଏବେ ଫସିଯାଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କର ନିର୍ବାଚନୀ ଭାଷଣକୁ ବେଶୀ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେବା ତାଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି ।ଭିଣ୍ଡ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଆଲମପୁର ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି ।ଆଉ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଭୁଲ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରାଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ସେହି ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ରୋନି ଗାଁର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି ।ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲ୍‌ ବଶତଃ ୟାଙ୍କର ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

ଆଉ ଏ ହୁକୁମ ସିଂହ ମୋଦି ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି ଭାବି ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି ।…

ଟଙ୍କା ପାଇଥିବା ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କର କହିବା ହେଲା ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୁରଣ କରି ଟଙ୍କା ପଠାଉଛନ୍ତି ।ଆଉ ତାଙ୍କର ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ଥିବାରୁ ସେ ଉଠାଇ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଚାଲିଛନ୍ତି ।ଗଲା ୬ ମାସ ଭିତରେ ସେ ଆକାଉଣ୍ଟରରୁ ୮୯ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ପାଖରେ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବାପରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚେକ୍‌ କଲେ ସେତେବେଳେ ଅସଲ କଥା ଧରାପଡ଼ିଥିଲା ।ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିଥିବା ହୁକୁମ ସିଂହ ଟଙ୍କା ଫେରିପାଇବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  ।

   Related Posts