Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ମୋଦି ପଠାଇଛନ୍ତି ଟଙ୍କା ,ବିଦେଶରୁ କଳାଧନ ଫେରିଆସିଛି କହି ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଆସୁଥିବା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ ହୁକୁମ ସିଂ – ହେଲେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଜଣା ପଡିଲା ଏହି କଥା

22/11/2019 at 10:53 PM

ଭୋପାଳ ୨୨।୧୧ – ମୋଦି ପଠାଇଛନ୍ତି ଟଙ୍କା ।ବିଦେଶରୁ କଳାଧନ ଫେରିଆସିଛି । ଆଉ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମୁତାବକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଛନ୍ତି ।ତେଣୁ ସେ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କୁଆଡୁ ଟଙ୍କା ଆସୁଛି ସେ କଥା ଚିନ୍ତା ନ କରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଚାଲିଛନ୍ତି ।ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ମୋ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଛନ୍ତି । ବିଦେଶରୁ କଳାଧନ ଫେରିଆସିଥିବାରୁ ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଆସୁଛି ।ଏହା ଭାବି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଭିଣ୍ଡ୍‌ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହୁକୁମ ସିଂହ ଏବେ ଫସିଯାଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କର ନିର୍ବାଚନୀ ଭାଷଣକୁ ବେଶୀ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେବା ତାଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି ।ଭିଣ୍ଡ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଆଲମପୁର ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି ।ଆଉ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଭୁଲ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରାଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ସେହି ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ରୋନି ଗାଁର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି ।ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲ୍‌ ବଶତଃ ୟାଙ୍କର ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

ଆଉ ଏ ହୁକୁମ ସିଂହ ମୋଦି ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି ଭାବି ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି ।…

ଟଙ୍କା ପାଇଥିବା ହୁକୁମ ସିଂହଙ୍କର କହିବା ହେଲା ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୁରଣ କରି ଟଙ୍କା ପଠାଉଛନ୍ତି ।ଆଉ ତାଙ୍କର ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ଥିବାରୁ ସେ ଉଠାଇ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଚାଲିଛନ୍ତି ।ଗଲା ୬ ମାସ ଭିତରେ ସେ ଆକାଉଣ୍ଟରରୁ ୮୯ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ପାଖରେ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବାପରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚେକ୍‌ କଲେ ସେତେବେଳେ ଅସଲ କଥା ଧରାପଡ଼ିଥିଲା ।ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିଥିବା ହୁକୁମ ସିଂହ ଟଙ୍କା ଫେରିପାଇବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  ।

   Related Posts