Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ପୋଜରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ ମହିଳା; ହଠାତ କ’ଣ ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ…

21/03/2019 at 5:54 PM

ଜାକର୍ତ୍ତା ୨୧/୩ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ଭିଡିଓ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଜଣେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବାବେଳେ ଭାସି ଯାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ମହିଳା ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏକ ବଡ ଲହଡି ଆସିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭସାଇ ନେଇଥିଲା | ଘଟଣା ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଏକ ଦ୍ବୀପ ଦେଵେଲ୍ସ ଟିୟରର | ମହିଳା ସୁରକ୍ଷିତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦେଵେଲ୍ସ ଟିୟରରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଆଉ କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଛିଡା ହୋଇ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ହାତ ହଲାଇ ହସି ହସି ପୋଜ ଦେଇ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏକ ବଡ ଲହଡି ଆସିଥିଲା ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭସାଇ ନେଇଥିଲା | ଫଳରେ ମହିଳା ସମୁଦ୍ରକୂଳରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଯାଇ ପଡ଼ିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…


ମହିଳା ବେଶୀ ଆହତ ହୋଇନାହାନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ଲୋକେ ସମୁଦ୍ରକୁଳରେ ଛିଡା ହୋଇ ଫଟୋ ଉଠାଇବେନାହିଁ | ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା କେତେ ଭୟଙ୍କର ଏବଂ ଏଥିପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି |

   Related Posts