Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କେମିତି ପାଇବେ WhatsAppରେ ଡିଲିଟ୍ ହୋଇଥିବା ମେସେଜ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ସରଳ ଉପାୟ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬।୩: ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମେସେଜିଂ ଆପ୍ WhatsApp କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହାର ଫିଚର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛି | ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ WhatsApp ନୂଆ ମେସେଜ୍ ଡିଲିଟ୍ ଫିଚର ଆରମ୍ଭ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ମେସେଜ୍ ଡିଲିଟ୍ କରିବା ପରେ ସେଠାରେ ‘This Message Was Deleted’ର ନୋଟିଫିକେସନ ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ଏହି ମେସେଜ୍ ଚାଟ୍ ସ୍କ୍ରିନରେ ବହୁତ ଖରାପ ଦେଖାଯାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଥର ଆମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁ | ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଟ୍ରିକ୍ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ WhatsAppରେ ଡିଲିଟ୍ କରାଯାଇଥିବା ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ |


ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନର ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍‌କୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ WhatsRemoved+ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହାପରେ ଆପ୍ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରନ୍ତୁ | ଇନଷ୍ଟଲ୍ ହେବା ଏହାଦ୍ବାରା ମଗାଯାଇଥିବା ପରମିଶନକୁ Allow କରନ୍ତୁ | ଏହି ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପଚାରିବ ଯେ, ଆପଣ କେଉଁ ଆପ୍ କୁ ଆକସେସ୍ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |
ଏହି ଆପ୍ କେବଳ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଡିଭାଇସରେ କାମ କରିଥାଏ | WhatsRemoved ଏକ ଥାର୍ଡ ପାର୍ଟି ଆପ୍ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଡାଟାକୁ ଆକସେସ୍ କରିଥାଏ |


ସେଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତାଲିକାରୁ WhatsApp ଆପ୍ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ Allow ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା WhatsApp ଆପ୍ ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ନୋଟିଫିକେସନକୁ ଆକସେସ୍ କରିଦେବ |
ଏପରିକି ଆପଣ ଡିଲିଟ୍ ହୋଇଥିବା ମେସେଜ୍ ମଧ୍ୟ ପଢିପାରିବେ | ଡିଲିଟ୍ ହୋଇଥିବା ମେସେଜ୍ ଦେଖିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଏହି ଆପ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଏବଂ ଟପ୍ ବାର୍ ରେ WhatsApp ଚୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ |
ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଇମେଜ୍ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ରିକଭର କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦିଓ, ଯଦି ଇମେଜ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇନଥାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ରିକଭର କରିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ |

   Related Posts