Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

କିଭଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଏ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମନପସନ୍ଦ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ମକ୍ ଡକ୍, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଭିଡିଓ

27/06/2021 at 5:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୦୬ : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଜୁନ୍ ୨୮ ରେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତରେ ଯିବେ। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଖେଳାଳି କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି। ଫିଟ୍ ରହିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ସେମାନେ ନିୟମିତ ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାସହ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତଛଡା କରୁନାହାନ୍ତି ଖେଳାଳି। ବିସିସିଆଇ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବୋର୍ଡ କହିଛି ଯେ କିଭଳି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟଞ୍ଜନ କିଭଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି।

ବିସିସିଆଇ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି ସେଥିରେ କ୍ୟାପସନ୍ ଦିଆଯାଇଛି – ୟମି ଭିଡିଓ ଆଲର୍ଟ। ରବିବାର ବ୍ୟଞ୍ଜନ ଫିକ୍ସ! ପଟ୍ ଅଫ୍ ଫୁଡ୍, ମକ୍ ଡକ୍-ଭେଜି ଡେଲାଇଟ୍ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ରୋଷେୟାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ଶିଖର ଧୱନ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ବିଷୟରେ କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଧୱନ କହିଛନ୍ତି- ‘ଏଠାରେ, ମକ୍ ଡକ୍ ନାମକ ଏକ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି, ଯାହା ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। କିନ୍ତୁ ଏହା କିପରି ତିଆରି ହୁଏ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା।’

ଏହାପରେ ମୁମ୍ବାଇର ଗ୍ରାଣ୍ଟ ହାଇଟ୍ ହୋଟେଲର ରୋଷେୟା ଭିଡିଓରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ରୋଷେଇ ଘର ବୁଲିବା ସହ ମକ୍ ଡକ୍ କିପରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି ତାହା ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ୟଞ୍ଜନ ବହୁତ ପସନ୍ଦ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଶିଖର ଧୱନ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଓ କ୍ରୁଣାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସପ୍ତାହକୁ ୩-୪ ଥର ଏହି ଡିସ ଅର୍ଡର କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts