Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଣିଗାରେଡି ହୋଇଛି କି କେମିତି ଜାଣିବେ ? ଜାଣନ୍ତୁ ଗୁଣିଗାରେଡିର ସଂକେତ

2/06/2019 at 5:11 PM

ଦେଶରେ ଗୁଣିଗାରେଡି ଏବଂ ତନ୍ତ୍ରମନ୍ତ୍ର ଚଳନ ବହୁ କାଳରୁ ଚାଲିଆସୁଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାର ସଦୁପଯୋଗ କମ ଓ ଦୁରୁପଯୋଗ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ । ନିଜ ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଗୁଣିଗାରେଡି କରାଯାଇଥାଏ । ନଚେତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ବସକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏହିଭଳି ଗୁଣିଗାରେଡିର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥାନ୍ତି ଲୋକେ । ଯଦି କାହା ଉପରେ ଏହିଭଳି ଗୁଣିଗାରେଡି କିମ୍ବା ତନ୍ତ୍ରମନ୍ତ୍ର ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଥାଏ ତାହେଲେ କେମିତି ଜାଣିବା ତାର ମଧ୍ୟ କିଛି ସରଳ ଉପାୟ ରହିଛି । ଏହାର କିଛି ଲକ୍ଷଣ ରହିଥାଏ । ଏହି ଲକ୍ଷଣ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଜାଣିପାରିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଗୁଣିଗାରେଡି କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାର ଲକ୍ଷଣ :

ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କଳା ଯାଦୁ ବା ଗୁଣିଗାରେଡି କରାଯାଇଥାଏ ସେମାନେ ନିଜ ବସରେ ରହନ୍ତିନାହିଁ । ସେମାନେ ଅଜବ ଅଜବ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି ।

କୌଣସି ରୋଗ ନଥାଇ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଚାନକ ରୋଗରେ ପଡନ୍ତି ତାହେଲେ ଜାଣିବେ ତାଙ୍କ ଉପରେ କେହି ଗୁଣିଗାରେଡି କରିଛି ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ତୁଳସୀ ଗଛ ଅଚାନକ ଶୁଖିଯାଏ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ କୌଣସି ମୃତ ପକ୍ଷୀ ଆସି ପଡେ ତାହେଲେ ଜାଣିବେ ଏହା ଗୁଣିଗାରେଡିର ପ୍ରଭାବ ।

ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ଅଚାନକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ ଏବଂ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେ ନିଜକୁ ଠିକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ତାହେଲେ ଜାଣିବେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଣିଗାରେଡି କିମ୍ବା କଳା ଯାଦୁ କରାଯାଇଛି ।

ହଠାତ ଯଦି ନିଜ ଚାକିରୀ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ମନ ଲାଗେନାହିଁ, ସବୁ କାମ ଅସଫଳ ହୁଏ କିମ୍ବା ବହୁତ କ୍ଷତି ହୁଏ ତାହେଲେ ଏହା ଗୁଣିଗାରେଡିର ସଂକେତ ଦେଇଥାଏ ।

ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଗୁଣିଗାରେଡି କିମ୍ବା କଳା ଯାଦୁ ହୋଇଥାଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାକୀ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ । ସେମାନେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଏକା ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ନଖର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କଳା ହୋଇଯାଏ । ରାତିରେ ଶୌଇଥିବା ସମୟରେ ଯଦି ଭୟଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନ ଆସେ ତାହେଲେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବେ ଏହା ଗୁଣିଗାରେଡି ପ୍ରଭାବ । 

   Related Posts